Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа ELX 1.6 16V 103 к.с. цена 3200 лева

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Мареа ELX 1.6 16V 103 к.с. цена 3200 лева

    Колата е на 260 000кмв отлично техническо състояниесменяни, ангренажен ремък с ролки преди около 20 000км, предни спорачни дискове с накладки ~30 000км,задни накладки ~1000км, ~тампони на задният мост, заедно с опорните лагери на носачите ~40 000км,има и други за които не се сещамзабележките са:една резка от ключ на десните вратиолюпена боя на броните, спукано стъкло на преден ляв фарколата има каско в Армеец оценена е на стойност 5500лвплатена е първата вноска до 27 Октомврив полицата е описна само драскотината на десните врати, всичко друго може да се мине на щетаекстри стандартни за ELXклиматик, централно, предни ел.стъкла, дръжките на вратите са боядисани(не се прецакват от слънцето), ел.огледала, фарове с лупиклиматика работи перфектно дори в 40 градусовите жеги, радиатора, на охладителната система и кондензатора на климатика са старателно измити и колата не загряваше и в най-големите жеги.скоро ще пусна и снимкиама и телефонче пусни1115

    #2
    телефон 0889217818

    Коментар


      #3
      И какво стана със скорошното пускане на снимките?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        ето
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Коя година е бре вуйчо Еньо?
          Mercedes E230 Elegance

          www.secondparts.com
          www.hardwarebg.com/forum

          Коментар


            #6
            нова цена 3200лева

            Коментар


              #7
              Ако може да пуснеш номер на рамата и малко по-свестни снимки (тапицерия особено на шофьорската седалка, табло, двигател, отвън от всички страни ...). От тези нищо не си личи.А и почти нищо не си писал за колата, даже не разбрах какъв е двигателя - бензин/дизел.Абе просто си пооправи малко обявата и може би ще имаш успех. Аз също се оглеждам за фиат мареа, макар че тези 260 000 км. ми идват малко в повече. Но ако ме убедиш, че колата си я бива, може и да се замисля сериозно.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                колега автомобила е описан в заглавието на тематаза снимки ако ми остане време събота неделя може да направяно не мисля, че са показателнитапицерият е в отлично състояниеда колата е на 265 000км, но двигателя е в отлично състояниеZFA18500000044077ако е за производство, не съм я проверявално е регистрирана януари 1997г.

                Коментар


                  #9
                  Ко става тука?... - много паднаха цените, ако бях изчакал 1 година - щях да зема две коли за толкова пари колкото ми излезе мойта с вноса и ДДСто и докарване на ход (бензина+винетки).
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    #10
                    паднаха ами аз моита БРАВА си я зех за7700лв.2001 10 месец.ама е дигната 1 година ...и е супер запазенадекември месец си я зех мин. годинаи ся с метановия инжекцион дали ши и зема и 10 000 лв. ако я продам нз
                    Fiat Brava 1.6 16V 2001

                    Не на войната по пътищата !
                    http://media.causes.com/ribbon/478500

                    Коментар


                      #11
                      Донт спаминг! (не оспамвайте темата на човека)
                      Stop giving directions, just say "Follow me."
                      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13
                          продаденапри обявена цена 3500

                          Коментар


                            #14
                            hf hpe написа:
                            продаденапри обявена цена 3500
                            Е тва да се чува!
                            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                            Коментар

                            Working...
                            X