Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде на Формула 1 в Истанбул!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хайде на Формула 1 в Истанбул!

    Колеги, утре потегляме една малка агитка на Ферари за Истанбул!Този път, смятам да се любуваме на всички тренировки и най-вече в неделя!!!Ако има някой който се е настроил вече да посети формулата - да свирка, че да направим по-сериозно БГ присъствие, пък току-виж ни забелязали от Ферари! :DТелефона ми е: 0888/515-974

    #2
    Re: Хайде на Формула 1 в Истанбул!

    hit-ko написа:
    Колеги, утре потегляме една малка агитка на Ферари за Истанбул!Този път, смятам да се любуваме на всички тренировки и най-вече в неделя!!!Ако има някой който се е настроил вече да посети формулата - да свирка, че да направим по-сериозно БГ присъствие, пък току-виж ни забелязали от Ферари! :DТелефона ми е: 0888/515-974
    Имах запазен пакет за Ф1 в Истамбул от една агенция, но се оказа, че не ме пускат от работа да отсъствам точно в този период и отказах екскурзийката.Така ме е яд, чееееееее...Пожелавам лек път и да направиш много снимки :D

    Коментар


      #3
      Re: Хайде на Формула 1 в Истанбул!

      doofiat написа:
      Пожелавам лек път и да направиш много снимки :D
      И да ги качиш после. А също така да кажеш как е било на живо всичкото това. Предполагам че ще е супер.
      Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
      Настояща: VW Polo 1.1i '92

      Коментар


        #4
        Re: Хайде на Формула 1 в Истанбул!

        hit-ko написа:
        Колеги, утре потегляме една малка агитка на Ферари за Истанбул!Този път, смятам да се любуваме на всички тренировки и най-вече в неделя!!!Ако има някой който се е настроил вече да посети формулата - да свирка, че да направим по-сериозно БГ присъствие, пък току-виж ни забелязали от Ферари! :DТелефона ми е 0888515974
        Искрено и благородно ти завиждам . Ще бъде страхотно преживяване ! За съжаление нямам нито време, нито финансова възможност и аз да посетя състезанието. И на децата много им се искаше, но ... Интересно ми е, колко пари струва цялото удоволствие: пътуване дотам и обратно, преспиване, билет за тренировките и състезанието ?
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Re: Хайде на Формула 1 в Истанбул!

          snake написа:
          hit-ko написа:
          Колеги, утре потегляме една малка агитка на Ферари за Истанбул!Този път, смятам да се любуваме на всички тренировки и най-вече в неделя!!!Ако има някой който се е настроил вече да посети формулата - да свирка, че да направим по-сериозно БГ присъствие, пък току-виж ни забелязали от Ферари! :DТелефона ми е 0888515974
          Искрено и благородно ти завиждам . Ще бъде страхотно преживяване ! За съжаление нямам нито време, нито финансова възможност и аз да посетя състезанието. И на децата много им се искаше, но ... Интересно ми е, колко пари струва цялото удоволствие: пътуване дотам и обратно, преспиване, билет за тренировките и състезанието ?
          Ето тук има подробна информация http://www.partner-travel.com/articl...p?ArticleID=14

          Коментар


            #6
            Мой близък от Бургас ще ходи, аз чакам малкия да порасне още малко и ще имам оправдание, че детето иска!Сериозно,тази година, не, ама за догодина съм го планирал, дай боже нещата да вървят както ги планирам!Приятно изкарване на вас, и после да разказвате, а догодина - заедно!
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Да ни е честита двойната победа, Христо да посетиш всички останали състезания и те все така да завършат

              Коментар


                #8
                stenli написа:
                Да ни е честита двойната победа, Христо да посетиш всички останали състезания и те все така да завършат
                Стенли, като се прибирахме към БГ , тъкмо това си говорихме, че където и да съм посетил формулата, все Ферари печели !Ще взема да им се обадя, че да ме вземат като талисман на отбора, че доста напечено ще е до края на сезона!Ще приготвя малко снимки и ще пиша повече за страхотното удоволствие от присъствието на два червени болида в челото.....

                Коментар

                Working...
                X