Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пак катастрофа.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пак катастрофа.

    Днес по пътя Бургас - Созопол преди Рибарското селище. От това което беше останало от колата приличаше на Пасат комби Беше по капак в канавката. Нямаше други пострадали автомобили. Явно е влязъл в завоя с голяма скорост и не е овалдял колата. Жертви незабеляза, дано няма. Навръщане след около 4 часа беше се обазувала огромна колона от спрели автомобили а те още вадеха колата
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    #2
    Вчера се прибирах от Созопол, след Бургас по магистралата след паркинга едно БМВ беше минало през двойната мантинела и се беше забило(в банкета) в насрещната лента!Отпред беше смляно!При лозовите масиви на Карнобат един тир се беше метнал нагоре с колелетаКакво да ви кажа изпревариха ме едно Порше което мина поне с 200км и един Форд Мустанг(Shelby)който ме впечатли доста!Общо взето убийците на пътя бяха доста движещи се с над 160км!
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    Коментар


      #3
      Оффф! Самоубийци много, жалко че покрай тях отиват и невинни. Скоро се връщахме със служебната кола от София и по магистралата шофьорът караше със 120 и ни задмина един Понтияк все едно че бяхме спрели минимум беше с 200, слава богу че не го стигнахме по пътя дано е жив и здрав.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        dimmX написа:
        Вчера се прибирах от Созопол, след Бургас по магистралата след паркинга едно БМВ беше минало през двойната мантинела и се беше забило(в банкета) в насрещната лента!Отпред беше смляно!При лозовите масиви на Карнобат един тир се беше метнал нагоре с колелетаКакво да ви кажа изпревариха ме едно Порше което мина поне с 200км и един Форд Мустанг(Shelby)който ме впечатли доста!Общо взето убийците на пътя бяха доста движещи се с над 160км!
        Първо не е Шелби, а ГТ и второ, това че карам с 200 не ме квалифицира като убиец, т.к. дори и не съм накарал някой насреща да скочи на спирачките. Има си начини да го правиш без да застрашаваш и без да пречиш на останалите участници в движението. И междо другото от 200 скороста пада на 100 (колкото е колоната) само за около 20 метра относително разстояние
        no pain no pain

        Коментар


          #5
          AlBundy написа:
          dimmX написа:
          Вчера се прибирах от Созопол, след Бургас по магистралата след паркинга едно БМВ беше минало през двойната мантинела и се беше забило(в банкета) в насрещната лента!Отпред беше смляно!При лозовите масиви на Карнобат един тир се беше метнал нагоре с колелетаКакво да ви кажа изпревариха ме едно Порше което мина поне с 200км и един Форд Мустанг(Shelby)който ме впечатли доста!Общо взето убийците на пътя бяха доста движещи се с над 160км!
          Първо не е Шелби, а ГТ и второ, това че карам с 200 не ме квалифицира като убиец, т.к. дори и не съм накарал някой насреща да скочи на спирачките. Има си начини да го правиш без да застрашаваш и без да пречиш на останалите участници в движението. И междо другото от 200 скороста пада на 100 (колкото е колоната) само за около 20 метра относително разстояние
          Ами ако някой кьорав ти тръгне да изпреварва когато и ти го правиш с тази скорост ще направиш толкова поразии ,че после ще си за разстрел.Скороста падала от 200 на 100 много бързо ала бала.Съгласен съм пада ,но на Ф-1.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Жалко, че не го снимах!От лявата страна пишеше Shelby 4-ма души в колата и всички го видяха!Освен това по дължина на купето имаше две дебели ленти!Така че няма да изпадам в спор щом съм го прочел едва ли е слагано ей така от собственика му!Проблема за това с колко караш си е твой, но за нашите пътища са много 200!
            now. BMW E39 523i '98 170hp
            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

            Коментар


              #7
              Е щом е било Шелби, значи не сме били ние.
              no pain no pain

              Коментар


                #8
                AlBundy написа:
                Е щом е било Шелби, значи не сме били ние.
                Доста гордо звучи Карай ако искаш и с 300, но поне гледай да трепеш само себе си
                http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                FIAT Punto 99' 1.7 TD

                Коментар


                  #9
                  Мисля че МЪЖКИЯТ ПОЛ трябва да се замисли!!!!!!!ЖЕНИТЕ СА ПО ДИСЦИПЛИНИРАНИ НА ПЪТЯ!!!!!!!!!!!!!!

                  Коментар


                    #10
                    Отмина май това време със дисциплинираните жени на пътя.Не знам кой трябва да се замисли ама проблема е много сериозен и постоянно се пише за него ,а резултат няма.Не ми е приятно да говоря за това ама когато дадохме жертвите в Карбала и изобщо със участието ни в мисии зад граница всичко тръбеше,не че не трябва ама реално всеки ден почти загиват по толкова колкото имаме по мисии.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      Да изкажа и аз някое мнение по горните мнения на колегите. Та преди няколко седмици бях на море и естествено карах по магистралата, найстина нямаше много движение, но за спрелите коли (дето карат с 120) не ми се говори. Естествено че ще ти се струва че карат с 200 като ти си с 120. Да си призная че аз карах доста бързо държах 180-190 само че ми излезна малко солено, но поне стигна бързо и най-важното жив и здрав. И нито една кола не ме изпревари за целия път!
                      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                      Коментар


                        #12
                        zarcov написа:
                        Да изкажа и аз някое мнение по горните мнения на колегите. Та преди няколко седмици бях на море и естествено карах по магистралата, найстина нямаше много движение, но за спрелите коли (дето карат с 120) не ми се говори. Естествено че ще ти се струва че карат с 200 като ти си с 120. Да си призная че аз карах доста бързо държах 180-190 само че ми излезна малко солено, но поне стигна бързо и най-важното жив и здрав. И нито една кола не ме изпревари за целия път!
                        Какво означава солено.Изгори повечко гориво ли.Колко горе долу при тая скорост или се сплеска резервоара от вакуума.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          Еми докато се движих с тази скорост показваше почти 11/100
                          >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                          Коментар


                            #14
                            Пунтака не знам ама моето на 220 му виждам как се движи надолу стрелката за бензина
                            no pain no pain

                            Коментар


                              #15
                              Да ти кажа и на мойта направо усезаемо пада стрелката. Ама аз съм с малък резервоар!
                              >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                              Коментар

                              Working...
                              X