Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно Гражданската отговорност и предложение за нея...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Относно Гражданската отговорност и предложение за нея...

    Първо, може и да не и е точно за Консултации темата, ама не знаех къде да я пусна.Както знаете всички дойде време за задължителната и вече отвратително висока като цена ГО Някои от вас може да са я направили вече, други не, темата ми е за 2ритеТа, хванах се към една брокерска фирма, която се занимава със застраховки, знаете, хващат хора (като мене с повече свободно време) да им вършат работата срещу процент. Аз като техен (вече) представител съм се нагърбил със задачата да агитирам колкото се може повече хора да сключат ГО. Затова и пускам темата, да видя дали някой ще откликне...Всичко е легално, имам копие от лиценза на фирмата, договор че работя към тях, абе всички нужни документи, които при необходимост да докажат че парите няма да отидат на вятъра.Хубавото е че фирмата работи с почти всички застрахователни компании - засега са ми дали полици на Булинс, Булстрад, Алианц, Армеец и ДЗИ.Знаете, че от тази година ГО може да се плаща разсрочено, дори и помесечно. Споделиха ми че когато влезем в ЕС ГО ще се изравни със зелената карта - демек към 600 кинта Ако има навити да сключат ГО чрез мене, дори съм готов да дойда на някоя от сбирките ви, тъкмо и ще се запознаем... а и да кажа (нали зарибявка трябва да има), който направи ГО има по бира от мен (може и 2....)Това е, сега ще прегледам какво изписах, ако има нещо - питайте или думайте направо
    <<< Фен клуб на Фиат 126p >>>
Working...
X