Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

с газова уредба съм ....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    с газова уредба съм ....

    от преди час и половина съм с газова уредба - Ловато .....Чак ме е срам .... като погледна постовете си от по-рано ... онези с мислите за газовите уредби .... но ... цената на бензина ... просто е убийствена .... и ща не .... вече съм ’газифициран’ Утре ще пътувам от София към с. Бистрилица тук ... /Монтана/ и след ден два ще напиша впечетления .... как се държи колата - за сега в София не намерих разлика от бензина .... но не съм карал с повече от 100 .... така че са сега толкова ...p.s. Ще говоря с майстора ако е съгласен ще му направа реклама .... Поне за направата - всичко много ми хареса .... това как монтира частите .... за останалото - тепърва ще наблюдавам ....
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Re: с газова уредба съм ....

    ivo написа:
    от преди час и половина съм с газова уредба - Ловато .....Чак ме е срам .... като погледна постовете си от по-рано ... онези с мислите за газовите уредби .... но ... цената на бензина ... просто е убийствена .... и ща не .... вече съм ’газифициран’
    Един по един всички кацат на газ... Поне засегааа....Вече май само Митака остана....Чакаме и него... тъой тъкмо вкара Типака в ред - значи идеален момент за АГУ А имаче момчета без майтап, ако трабваше да съм на бензин не знам как щеше да ми издържа бюджета:Хасково-морето с обикаляня-Хасково=650км, 45 лева газ при завишен разход от многото обикаляне по плажове и капанчета. Ако бях на бензин - 85-90 кинта - е не мога ли да ги тези парички вместо да финасирам Нефтохима??? Точно в такива случай е най-големия кеф на икономията...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Не си сам Митак и аз съм с теб
      FIAT Coupe

      Коментар


        #4
        D_boy написа:
        Не си сам Митак и аз съм с теб
        Все по-малко сте момчета! И аз вече съм газифициран.
        минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
        Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

        Коментар


          #5
          Малко ама стабилни няма да се предадем :D
          FIAT Coupe

          Коментар


            #6
            D_boy написа:
            Не си сам Митак и аз съм с теб
            и аз съм в вас момчета, ама полагам сили да ви напусна...засега неуспешни по въпроса за дизела, не е рентабилно при тая цена за нафтата (колкото бензина и расте) разликата в разхода е около 2 л на 100 км и като се наложи да смениш една помпа или дюзи или какъвто и да е ремонт на дизела и се връщаш в първи клас...
            ex Fiat Bravo GT

            Коментар


              #7
              Стой тука и нямяа да сбъркаш ВЕРВАЙ ми
              FIAT Coupe

              Коментар


                #8
                D_boy написа:
                Малко ама стабилни няма да се предадем :D
                НИКОГА
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар


                  #9
                  Re: с газова уредба съм ....

                  Yavor написа:
                  ivo написа:
                  от преди час и половина съм с газова уредба - Ловато .....Чак ме е срам .... като погледна постовете си от по-рано ... онези с мислите за газовите уредби .... но ... цената на бензина ... просто е убийствена .... и ща не .... вече съм ’газифициран’
                  Един по един всички кацат на газ... Поне засегааа....Вече май само Митака остана....Чакаме и него... тъой тъкмо вкара Типака в ред - значи идеален момент за АГУ А имаче момчета без майтап, ако трабваше да съм на бензин не знам как щеше да ми издържа бюджета:Хасково-морето с обикаляня-Хасково=650км, 45 лева газ при завишен разход от многото обикаляне по плажове и капанчета. Ако бях на бензин - 85-90 кинта - е не мога ли да ги тези парички вместо да финасирам Нефтохима??? Точно в такива случай е най-големия кеф на икономията...
                  Напълно съгласен съм с Явор. Уикенда ходих до морето 940км общо з 67лв, бензин щеше да е над 120лв.Има един Лаф: "От студ умри - газар бъди!"Новата версия "Дръж колата в гаража - газар бъди!" Еи,и да не се засегне някой, това си е лично мое мнение, без да целя да обидя който и да е колега от форума
                  FIAT Bravo 1.6 16V '97

                  Коментар


                    #10
                    Re: с газова уредба съм ....

                    като се разговорихтеСофия - Шумен - София = 40лв. за газКато тръгвах - до горе. в Шумен пак до горе = 19лв. в София пак до горе = 22лв.Не мога да кажа точно колко километра са защото километража ми показва мили и аз вече не го гледам - ориентирам се по табелките По табелки = 383 + 383 км
                    Tipo 1.6 [149C2046]

                    Коментар


                      #11
                      Дръж се Митко! И аз съм на бензин.А за дизела падне ли ти не се чуди.Дизела си е дизел малко гори и много върви. :D
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        #12
                        Re: с газова уредба съм ....

                        Mitko написа:
                        Yavor написа:
                        ivo написа:
                        от преди час и половина съм с газова уредба - Ловато .....Чак ме е срам .... като погледна постовете си от по-рано ... онези с мислите за газовите уредби .... но ... цената на бензина ... просто е убийствена .... и ща не .... вече съм ’газифициран’
                        Един по един всички кацат на газ... Поне засегааа....Вече май само Митака остана....Чакаме и него... тъой тъкмо вкара Типака в ред - значи идеален момент за АГУ А имаче момчета без майтап, ако трабваше да съм на бензин не знам как щеше да ми издържа бюджета:Хасково-морето с обикаляня-Хасково=650км, 45 лева газ при завишен разход от многото обикаляне по плажове и капанчета. Ако бях на бензин - 85-90 кинта - е не мога ли да ги тези парички вместо да финасирам Нефтохима??? Точно в такива случай е най-големия кеф на икономията...
                        Колата си седи пред блока, защото до работа ми е 5-10мин. само с един автобус. Оставам бетон по въпроса за газовата уредба и май ще си търся дизелова кола Yellow_Flash_Colorz_PDT_28
                        Точно така Митак, само дизел...това ми е третата дизелова кола и всичко друго съм правил, но само не помпа и дюзи. Трябва доста усилия да положиш за да смарангясаш помпа на съвремен дизелов автомобил. Като единствен недостатък отбелязвам,по-честата смяна на маслата.Преди 10 дни взех едно Пунто-II 1.9d и то ми скри топката като ряз и ускорение.Бравичката беше доста по-тромава завалийката....говорим за дизели без турбо.Така,че според мен правилно си се насочил.
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар


                          #13
                          Дизел, дизел но и той гори много в градски условия, а и цената на дизеловото гориво не е малка.
                          BRAVA 1,4 12V
                          Nissan Navara

                          Коментар


                            #14
                            georgiarg написа:
                            Дизел, дизел но и той гори много в градски условия, а и цената на дизеловото гориво не е малка.
                            Да,така е, но никога повече от 7/100 градско.Вярно, с газ излиза по-евтино, но все пак разправиите,инвестицията,проблемите с експлоатацията...пък и газта както виждам не е подмината от увеличение на цената.
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #15
                              Re: с газова уредба съм ....

                              ivo написа:
                              от преди час и половина съм с газова уредба - Ловато .....Чак ме е срам .... като погледна постовете си от по-рано ... онези с мислите за газовите уредби .... но ... цената на бензина ... просто е убийствена .... и ща не .... вече съм ’газифициран’ Утре ще пътувам от София към с. Бистрилица тук ... /Монтана/ и след ден два ще напиша впечетления .... как се държи колата - за сега в София не намерих разлика от бензина .... но не съм карал с повече от 100 .... така че са сега толкова ...p.s. Ще говоря с майстора ако е съгласен ще му направа реклама .... Поне за направата - всичко много ми хареса .... това как монтира частите .... за останалото - тепърва ще наблюдавам ....
                              Хехехех - я виж ти! Дали да не цитирам няколко поста от преди месец-два?))))))))))))))))))))Колкото до газта и дизела, макар да не съм на неговото мнение, един приятел има хубав лаф: Карам си на бензин, защото газта е за готвене, а нафтата - за отопление - не ща да си ги слагам в колата))
                              Alles in Ordnung

                              Коментар

                              Working...
                              X