Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Punto 1.7TD + клима на части 96г.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Punto 1.7TD + клима на части 96г.

    Продавам Fiat Punto 1.7TD + клима на части.0889528342,0878725753
    Punto 1.4 GT 94г.

    #2
    С 3 или с 5 врати е?Дясно огледало имаш ли?
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

    Коментар


      #3
      С 5 врати огледала няма вече
      Punto 1.4 GT 94г.

      Коментар


        #4
        С бели предни мигачи ли е? Ако да ги взимам. Имаш ли халогени? Взимам. Имаш ли 3та стоп светлина? Взимам. Плеър да имаш случайно?!Благодаря предварително.
        Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
        Настояща: VW Polo 1.1i '92

        Коментар


          #5
          С бели предни мигачи ли е? Ако да ги взимам. Имаш ли халогени? Взимам. Имаш ли 3та стоп светлина? Взимам. Плеър да имаш случайно?! Благодаря предварително.
          Eми специялно мигачите и халогените не са здрави, трети стоп няма Ако толкова държиш имам чисто нови бели мигачи по 15лв. бройката
          Punto 1.4 GT 94г.

          Коментар


            #6
            worker написа:
            С бели предни мигачи ли е? Ако да ги взимам. Имаш ли халогени? Взимам. Имаш ли 3та стоп светлина? Взимам. Плеър да имаш случайно?! Благодаря предварително.
            Eми специялно мигачите и халогените не са здрави, трети стоп няма Ако толкова държиш имам чисто нови бели мигачи по 15лв. бройката
            Горе долу в какво състояние са?! Да не са на сол все пак. А тези чисто новите мигачи с крушки и фасонки ли ги даваш или само пластмасата? А фаровете предните здрави ли са? Задните стопове нормални ли са (Stock)?
            Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
            Настояща: VW Polo 1.1i '92

            Коментар


              #7
              Отпред удара е сериозен и фарове и мигачи не стават за нищо, иначе новите мигачи си имат всичко абсолютно само за крушката не съм сигурен.Стоповете са си стандартни и са непокътнати. Ако те интересуват фарове нови също мога да ти намеря 50лв. бройката
              Punto 1.4 GT 94г.

              Коментар


                #8
                А някакви фарове за мъгла можеш ли да ми намериш?! А за мигачите ще се разберем. Щом са бели и са с фасонки и крушки може да ги взема. Питай някъде някой за халогени и за колко ги дава.
                Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                Настояща: VW Polo 1.1i '92

                Коментар


                  #9
                  Питай някъде някой за халогени и за колко ги дава
                  40лв. чисто нови бройката
                  Punto 1.4 GT 94г.

                  Коментар


                    #10
                    Климатика пълен комплект каква цена е и радиатора добре ли е?И на двете цени ако може.Благодаря предварително!
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      #11
                      Климатика е пълен комплект без радиятор, нестава за нищо.250лв. за всичко останало
                      Punto 1.4 GT 94г.

                      Коментар


                        #12
                        Пунтото е спазарено цялото, така че може да затваряте темата
                        Punto 1.4 GT 94г.

                        Коментар


                          #13
                          Интересувам се от алтернатора.Ако можеш ми пиши на ЛС

                          Коментар


                            #14
                            Ако пропадне сделката свирни интересуват ме 2-3 работи
                            ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
                            o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

                            Коментар


                              #15
                              турбината ме интересува

                              Коментар

                              Working...
                              X