Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сток HGT има ли?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сток HGT има ли?

    с катализатор, без чип, абе чист сток, искам да видя с колко ще падна тъй като не се намери JTD с чип
    ex Fiat Bravo GT

    #2
    В София колега в София ... Ако си толкова фен, заповядай в Русе да ти напаря кашлицата :D
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #3
      Re: Сток HGT има ли?

      ivo098 написа:
      с катализатор, без чип, абе чист сток, искам да видя с колко ще падна тъй като не се намери JTD с чип
      На Mescalin
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        аз съм с сток ХГТ.от къде си може да се пуснем.Аз съм от стрелбище
        -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
        -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

        FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

        Коментар


          #5
          Bravo 1.6 16v написа:
          аз съм с сток ХГТ.от къде си може да се пуснем.Аз съм от стрелбище
          аз съм в Люлин, някоя вечер на бояна примерно?
          ex Fiat Bravo GT

          Коментар


            #6
            Колега, аз така и не разбрах преди...Ти с 1.8 двигател ли си - сток?Ако е така защо когато ти предлагах за шоуто не иска да се пробваме да видим разликата между 1.8 сток и JTD сток?Не съм привърженик на такива мероприятия, ама някъде на права по-безопасно, исках да видя колко върви 1.8 двигателя, защото ми се струва, че не е повече от JTD-то.Знам, че 1.6 го отнасям - един път се пробвахме.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              BO написа:
              Колега, аз така и не разбрах преди...Ти с 1.8 двигател ли си - сток?Ако е така защо когато ти предлагах за шоуто не иска да се пробваме да видим разликата между 1.8 сток и JTD сток?Не съм привърженик на такива мероприятия, ама някъде на права по-безопасно, исках да видя колко върви 1.8 двигателя, защото ми се струва, че не е повече от JTD-то.Знам, че 1.6 го отнасям - един път се пробвахме.
              да, 1.8 съм, но не е сток, но дори сток бия JTD без чип
              ex Fiat Bravo GT

              Коментар


                #8
                пробай срещу некой 115 коньов JTDпримерно Алфа 147признавам че Браво 1.8 и въобщетоя мотор 1.8 е мноо якама не знам ... се ми се струва че от 115 коньов ше паднеша по междудругото се возих в едно Пунто HGT 1.8 и се ми се струва че ше бие Bravo HGTама това си е мое мнение ... ако некой е тествал да казва
                Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                Коментар


                  #9
                  лека по лека нещата си отиват към...............
                  Originally Posted by pla_y_men
                  Алфата си е Алфа, а ФИАТ-а не е Алфа!

                  Коментар


                    #10
                    давай да се разбираме нещо
                    Fiat Stilo JTD ....sold
                    Volvo C 70 ....

                    Коментар


                      #11
                      Еми за путно срещу браво трябва да се пробваме с Mescalin. И аз мисля че мойто ще по-бързичко, ама то не е важна само колата. А ве само ми бяга и не ще даже и на срещи да се виждаме. Явно си го е шубе
                      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                      Коментар


                        #12
                        Пунтото е по леко...с мойто че е 86 кончета ги бия до 100 коня виж от 110-115 нагоре падам и килата нищо не помага там само калпав шофер от другата страна...
                        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                        Коментар


                          #13
                          Мойто Типо 1.8 16V върви наравно с 1.9JTD - тествано. Разликата е много малка в полза на бензина и то при висока скорост (след 140 JTDто леко умаляваше). Естествено на доускорение ме разцепва (когато не съм на подходяща предавка (2ра или 3та), а на 4та)...

                          Коментар


                            #14
                            maiden написа:
                            Мойто Типо 1.8 16V върви наравно с 1.9JTD - тествано. Разликата е много малка в полза на бензина и то при висока скорост (след 140 JTDто леко умаляваше). Естествено на доускорение ме разцепва (когато не съм на подходяща предавка (2ра или 3та), а на 4та)...
                            Сигурен ли си,че колата ти върви както трябва
                            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                            Коментар


                              #15
                              Grisha написа:
                              maiden написа:
                              Мойто Типо 1.8 16V върви наравно с 1.9JTD - тествано. Разликата е много малка в полза на бензина и то при висока скорост (след 140 JTDто леко умаляваше). Естествено на доускорение ме разцепва (когато не съм на подходяща предавка (2ра или 3та), а на 4та)...
                              Сигурен ли си,че колата ти върви както трябва
                              Ъъъ, в смисъл?Че не е на 100% от заводските данни не е - 1я вал беше хапнал 0.5мм 2 гърбички, останалите хапнати с под 1/10. Регулирал съм клапаните чрез смяна на пуловете. Но си върви. На НСА съм я мерил на правата - надолу на газ - между 8 и 9 секунди, нагоре 10-11. Средно към 9-10 се пада на равно, което на газ си е добре. На бензин не съм я засичал, понеже при полупразен резервоар върви по-слабо от на газ. Няколко пъти само съм пълнил до горе и вървеше доста, но нямах възможност да замеря.Какво те притеснява?

                              Коментар

                              Working...
                              X