Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София-В.Търново-Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    София-В.Търново-Варна

    Пътувах по този маршрут и ще отбележа отново ремонта на АМ Хемус и преливането от лента в ленка. Задръстване естествено имаше. Това добре, но ремонти има след като минеш магистралата и хванеш пътя за Търново. Пътя е в ремонт и участъци от по 15 км са в ремонт, регулирани някой със светофари и значи. Не препоръчвам на никой да минава от там.Използвайте обходни маршрути.

    #2
    Re: София-В.Търново

    doofiat написа:
    Пътувах по този маршрут и ще отбележа отново ремонта на АМ Хемус и преливането от лента в ленка. Задръстване естествено имаше. Това добре, но ремонти има след като минеш магистралата и хванеш пътя за Търново. Пътя е в ремонт и участъци от по 15 км са в ремонт, регулирани някой със светофари и значи. Не препоръчвам на никой да минава от там.Използвайте обходни маршрути.
    Аз пък да продължа с псувните за ремонтите които текат от Търново до Варна. То не бяха ремонти на тази отсечка от Антоново до Шумен не бе чудо. Всяка ама всяка година през последните 5 - пътувам доста често по този маршрут лятото, пътят е в непрестанен ремонт. Даже вече предпочитам да си пътувам с автобуса защото ми писна. Не мога да разбера защо трябва тези ремонти да се правят юли и август, когато трафика е голям. Вярно асфалта се полага най-добре при определени климатични условия - но си мисля че и месеци като май, юни, септември също са подходящи.И на всичко отгоре никъде обозначения за тези ремонти не са адекватни - случва след завой пред теб да се открие трап с дълбочина 1м и да се чудиш къде да се завреш при положение че идва кола срещу теб. Естествено има може би знак 40 и "ремонтни работи", но нали не мислите че някой би карал 100 км отсечка с 40 за да очаква капани по пътя.
    Punto SX 1.1 55

    Коментар

    Working...
    X