Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

F-1, на една рька разстояние...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    F-1, на една рька разстояние...

    На 21, този месец Ф-1 е в Истамбул! Толкова близо никога не е била до нас! Кой ще гледа Ф-1 на живо и има ли идеи за организирано посещение?

    #2
    Ами много би ми се искало ама малко с финансовата страна няма да мога да се оправя,доколкото знам не са ефтини билетите а и престоя доста ще ми дойде в този момент,надявам се в бъдеще Формулата да стъпи и в България но май има вече една такава провалена идея ако не се лъжа ставаше въпрос за изграждане на такова трасе край Сливен.Иначе щеше да е супер да се съберем всички и както в Германия около пистата да пийваме бира с наденички
    FIAT Coupe

    Коментар


      #3
      D_boy написа:
      Ами много би ми се искало ама малко с финансовата страна няма да мога да се оправя,доколкото знам не са ефтини билетите а и престоя доста ще ми дойде в този момент,надявам се в бъдеще Формулата да стъпи и в България но май има вече една такава провалена идея ако не се лъжа ставаше въпрос за изграждане на такова трасе край Сливен.Иначе щеше да е супер да се съберем всички и както в Германия около пистата да пийваме бира с наденички
      Ти наденичките си ги остави на германците, ние биричката ще си я уважаваме с кебапчета и кюфтенца...Сори за оффффффффтопика.Иначе хубаво е че Ф1 е наблизо ама за да я гледам трябва за една Жигула пари да потроша, пък то ако още толкова добавя и продам и Типото - ей къде се вижда Бравата...Така че ква ти формула бе братче... само по ТВ - там поне съм редовен
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Yavor написа:
        само по ТВ - там поне съм редовен
        ОФФТОПИКОсобено с тези "преки" предавания на РингТВ... Чух, че имало вариант Канал1 да вземат Формулата от догодина, дано стане това!

        Коментар


          #5
          И аз ОФФ- Само водещ на студиото по Канал 1 да не е Ричи!!!!(Груев)

          Коментар


            #6
            Аз отдавна не гледам Ринг.Само им се ядосвам на коментарите Затова-РТЛ или РАИ1
            Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

            Коментар


              #7
              Аз отдавна не гледам Ринг.Само им се ядосвам на коментарите Затова-РТЛ или РАИ1
              А бе, те в интерес на истината започнаха да влизат в час, но по времето на "коментарите" на Ричи, и аз минавах на друг канал! Нямах друг избор, а нервите не издьржаха!

              Коментар


                #8
                Re: F-1, на една рька разстояние...

                hit-ko написа:
                На 21, този месец Ф-1 е в Истамбул! Толкова близо никога не е била до нас! Кой ще гледа Ф-1 на живо и има ли идеи за организирано посещение?
                Тази Ф-1 като тази дето е била в България ли ще бъде?

                Коментар


                  #9
                  Тази Ф-1 като тази дето е била в България ли ще бъде?
                  Е, може и по-слаба да е, но си заслужава да се види!!! Но ти най-добре можеш да прецениш, все-пак това, че си от Пловдив , нищо ли не означава?

                  Коментар


                    #10
                    hit-ko написа:
                    Тази Ф-1 като тази дето е била в България ли ще бъде?
                    Е, може и по-слаба да е, но си заслужава да се види!!! Но ти най-добре можеш да прецениш, все-пак това, че си от Пловдив , нищо ли не означава?
                    Шегувам се :D :D :D .До колкото знам но не съм сигурен в Пловдив на гребната база маи имаше водна Ф-1 , така ли е

                    Коментар


                      #11
                      chuni написа:
                      hit-ko написа:
                      Тази Ф-1 като тази дето е била в България ли ще бъде?
                      Е, може и по-слаба да е, но си заслужава да се види!!! Но ти най-добре можеш да прецениш, все-пак това, че си от Пловдив , нищо ли не означава?
                      Шегувам се :D :D :D .До колкото знам но не съм сигурен в Пловдив на гребната база маи имаше водна Ф-1 , така ли е
                      Прав си за Пловдив http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=1864

                      Коментар


                        #12
                        Кой ще бьде на Ф-1 в Истанбул? С кого ще развяваме байраците за Ферари утре? Аз трьгвам утре рано сутринта, а пресни снимки- в понеделник!

                        Коментар


                          #13
                          hit-ko написа:
                          ...пресни снимки- в понеделник!
                          Давай де! Нямам търпение.
                          FIAT Tipo 1,4mi - EX
                          Alfa Romeo 146ti - EX
                          Alfa Romeo 156 2,4JTD

                          Коментар


                            #14
                            Ей това е агитка за образец! Поне на агитка ги ударихме...

                            Коментар

                            Working...
                            X