Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бургас - Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бургас - Варна

    Някой пътувал ли е скоро между Бургас и Варна, но през Дюлинския проход или през Айтос и Провадия? Скоро ще ми се наложи да правя няколко курса и исках да имам актуална информация.
    FIAT Punto 55 S
    FIAT Doblo 1.3 Multijet

    #2
    Re: Бургас - Варна

    g0g40 написа:
    Някой пътувал ли е скоро между Бургас и Варна, но през Дюлинския проход или през Айтос и Провадия? Скоро ще ми се наложи да правя няколко курса и исках да имам актуална информация.
    Аз пътувах миналия месец, и то през нощта, но не през Айтос, а по другия път. Имаше катастрофа и движението беше спряно Иначе пътя е тесен и лош, има бая за изкачване и после бая спускане Ако пътуваш през деня сигурно ще е доста натоварено, така че, ако през Айтос е хубав пътя шпори по него... :P
    M-Benz E 250 TD 150hp
    M-Benz 200d 75 hp
    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

    Коментар


      #3
      Айтос - Провадия е перфектен. Само в началото до разклона за с.Руен е малко неравен пътя, но няма изненадващи дупки. Във Варненския участък е нов асфалт. Има участък, където пътя е малко стеснен, но без проблем се разминават кола и камион. Тези участъци са обозначени със съответните знаци.Внимавай в гр.Провадия, има КАТаджии на изхода обикновено, същото важи и за Дългопол.Няма изкачвания и спускания сериозни, всички преходи са плавни и не се усещат.Минавах преди около 20 дни в двете посоки.

      Коментар


        #4
        Да, прав е колегата - много внимавай нацяло в Провадия, че са много лоши полицаите и не прощват!

        Коментар


          #5
          Re: Бургас - Варна

          g0g40 написа:
          Някой пътувал ли е скоро между Бургас и Варна, но през Дюлинския проход или през Айтос и Провадия? Скоро ще ми се наложи да правя няколко курса и исках да имам актуална информация.
          За бога! Само не и през Дюлински проход. Миналата седмица минах от там. Честно казано, на луната има по-малко дупки. От последните дъждове, освен дупки и чакъла от банкетите е отнесен. Та ако трябва да се разминеш с някой камион......я картер, я носач....
          Настоящата - Ford Focus ST
          Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
          Франкенщайн - R.I.P.
          Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

          Коментар

          Working...
          X