Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lancia Delta HF 1.6 Turbo (карбуратор) - уникално запазена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lancia Delta HF 1.6 Turbo (карбуратор) - уникално запазена

    Здравейте колеги,Искам да пусна една тема за една уникална кола която мой приятел продава. Става дума за Lancia Delta HF 1.6 turbo. Мотора е двувалка с карборатор. Първо ще започна с негативните неща. Колата има един единствен проблем и това е турбото. Прецакано е, иначе го има. Сега колата е с друг карборатор за да може да се кара. Оригиналния и всички части като тръби и интркулер са налични. Има и някой дребни детайли като едната дръжка на врата да се оправят.Сега положителните неща. Колата е била до преди месец гаражна. Има уникален външен вид. Запазена е в перфектно състояние. Има кожен салон Рекаро. Вратите са с кожа. Таблото е дигитално без километража и оборотомера. Таване е черен плюш. Колата свети. И е в напълно оригинален вид. Колата има застраховка, годишна винетка, преглед. Маслото е сменено преди месец. Всъщност колата е била на възрастен човек който почти не я е карал. Мой приятел я купи от него с идеята да оправи турбото и да си я кара. Обаче нещо не се разбраха с жена му, която не хареса колата. Колата аз лично бих я взел веднага, но още връщам пари за Мареата дето купих преди няколко месеца. Тази Lancia ми е детска мечта. Колата заслужава да отиде при ценител който да я върне в силата и. Общо взето новия собствник има работа само по турбото. Всичко друго е изправно. Знам, че колата не е топ версия, но е от първите такива и е много ценна според мен.Сега за цената, момчето каза 2300лв., съгласен е и на бартер, за Голф 2 или Опел Кадет. Може да доплати ако предлаганата кола го устройва. Цената от 2300лв. може да се коментира. Направил съм малко снимки на колата но понеже са доста голями, съм ги сложил в един архив който можете да изтеглите от:http://kabby.ultranet.biz/blg_files/...ancia%20HF.rarСнимките си заслужават да се видят дори и да не сте решили да я купувате.Ако имате интерес към колата и нужда от повече информация може да ми пишете тук или на ЛС. Ще съдействам с каквото мога да си намери тази прекрасна кола нов собственик. Заслужава го! :D Забравих да напиша, че колата е в Благоевград!П.С. Ще проверя за годината на производство и километрите за да ги добавя.
    KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
    Land Rover Discovery 2.5TD '94
    EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
    EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
    EX: Fiat Regata 1.7D '84

    #2
    Ето снимките ти:
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      :D
      Прикачени файлове
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Прикачени файлове
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          БЛАГОДАРЯ МНОГО!!! А който иска снимките в реален размер може да дръпне рарчето. Екстра! Благодаря още веднъж!
          KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
          Land Rover Discovery 2.5TD '94
          EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
          EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
          EX: Fiat Regata 1.7D '84

          Коментар


            #6
            UPЯ си дай и телефон за връзка, че без него не е по правилата.1115
            KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
            Land Rover Discovery 2.5TD '94
            EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
            EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
            EX: Fiat Regata 1.7D '84

            Коментар


              #7
              Опс извинявам се. Телефона ми е 0887507401. Казвам се Боян. Благодаря за забележката!
              KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
              Land Rover Discovery 2.5TD '94
              EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
              EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
              EX: Fiat Regata 1.7D '84

              Коментар

              Working...
              X