Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Брава JTD

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Брава JTD

    Колеги, вече започвам да мисля все повече за Алфа 156 2.4JTD и за това пускам обявата...Колата която я карам в момента се продава...та...Брава 1.9JTD - 105к.с.4ел. стъклаАБСКлиматроникХалогениПодлакътник А бе с две думи ЕЛХ изпълнение...произведена 08.1999 , първа регистрация 09.1999Всичко по колата е сменено - с две думи, купуваш, качваш се и почваш да караш.След около 1000-1500км, трябва да се смени маслото.Каско и гражданска - към Булинс.Както всички пишат - колата е ПЕРФЕКТНА, ама аз ще махна от това няколко неща....Тропа заден тампон на преден десен носач....сигурно няма да го чуете ама аз си го знам...Одраскана предна дясна врата - под лайснатаПреден десен тас се счупи от една дупка - благодарение на това колата в момента е с чисто нови предни гуми - КлеберЗа двигателя като общо е напълно перфектен....което за мен е най-важното...Цена: 6800лв.може да видите обявата и тук.. http://www7.mobile.bg/perl/main.cgi?...detailsтел: 0889486549 или ЛС
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Ами какво да кажа - ЧЕСТИТО на печелившия.Пожелавам на новия собственик стотици хиляди километри само със смяна на консумативите.Може да стане и част от Фиат обществото
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар

    Working...
    X