Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да им вярва човек?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да им вярва човек?

    Зимата взех Пунтото от подписа и веднага го закарах на пълно обслужване във Вантотрейд.Прилагам фактурата .Преди няколко дни колата нещо взе да се мъчи ,да няма мощност във високите обороти и да пуши.Тъкмо се бях приготвил да чистя дебитомер и като отворих въздушния филтър-ми той се раздул от зор.Навъртяни са 3000 км.И сега трябва да проверя дали всичко,което съм платил и поръчал,е сменено и направено.И това е реномиран и скъп сервиз-за такова дребно шмекеруване става въпрос.Сега аз как да постъпя-да си премълча , да отида да се разправям или да скроя подобен номер на някой мой клиент,че да си избия парите и да ми мине?Вие как мислите?
    FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

    #2
    И да отидеш да спориш ефект нулев! Затова сервиза на Гената там със сигурност ще я оправят.
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    Коментар


      #3
      Не вярвам да не са го сменили.Аз имах до скоро също Пунто-II,но 1.9 DS,филтъра е същия като на твоето.И понеже се сменя много лесно, тази процедура я правех сам.Нямаш на идея за 1500-2000км на какво ставаше от чистите ни пътища и столица... както ти казваш раздуваше се от боклуци.
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Ще ми се да си прав.Проблема е че съм сменил 10-на коли и за пръв път ми се случва да видя толкова запушен филтър.Понякога съм пропускал да сменя филтър и по 30000км и такова нещо не съм виждал.Сега ще сложа нов и ще му засека на колко км ще се задъни.По-важно е дали са ми сменили филтъра за нафтата,че наскоро сипвах за прочистване на горивната система-нали се сещаш какво ще стане с помпата и инжекторите.
        FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

        Коментар


          #5
          Баце скоро четох в друг форум.Едно момче така като тебе си закарал там автомобилчето маи че беше опел вектра и него го прецакали так самоче със ангренажния ремък.Та по късно тои се скъсал и имало доста ослужнения.Така че те съветвам да си провериш всичко каквото са ти сменили там дали наистина са го сменили щото аз останах с впечатление че тия са мушеници.
          кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

          Коментар


            #6
            rercho написа:
            Баце скоро четох в друг форум.Едно момче така като тебе си закарал там автомобилчето маи че беше опел вектра и него го прецакали так самоче със ангренажния ремък.Та по късно тои се скъсал и имало доста ослужнения.Така че те съветвам да си провериш всичко каквото са ти сменили там дали наистина са го сменили щото аз останах с впечатление че тия са мушеници.
            Не знам какви са, обаче като ти гледам правописа ти давам 3-ти клас Толкова ли е трудно да пишеш на правилен български език?П.П. Нищо лично.Не си единствен.
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар

            Working...
            X