Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скоростна кутия за Браво 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скоростна кутия за Браво 1.6

    Преди време сменях скоростната кутия на Бравото тъй като нещо виеше диференциала. Освен него всичко останало е читаво и вече сума ти време ми стои на терасата. Честно казано нямам представа какво точно имам тъй като познанията ми по темата са оскъдни, но ако някой проявява интерес може да се разберем да огледа и да се договорим за някаква цена. До неделя ще гледам да сложа и снимки да стане по ясно точно какво е.Оправи си обявата 11. Задължително е инициаторът на дадена сделка да упомене e-mail адрес и/или телефон, messenger account (ICQ, MSN, Yahoo, Skype) за връзка и местонахождението си в темата. Изключения се приемат само ако информацията се съдържа в сигнатурата на конкретния човек. 1115

    #2
    Съжалявам за пропуска просто както се вижда поста ми не е точно продажба а нещо средно между такава и проучване, защото нямам много идея какво точно продавам. Скоростната кутия се намира в Левски Г. За контакти моля използвайте е-майл avatar@vivateam.org или телефон 0887-85-76-41По последни данни от човек с повече технически познания всичко останало си е напълно здраво - само диференциала е бил проблемен. Предполагам може да се ползва за резервни части. Нямам никаква идея каква цена да й обявя затова приемам всякакви оферти и съвети относно цената.

    Коментар

    Working...
    X