Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

имам ли ABS ??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    имам ли ABS ??

    Колата е Браво 1.8 ГТzfa18200004019870по ръководство пише че като се даде контакт за 5 сек. светва ламбата за АБС-а.НО при мене не светва нищо.разглобих таблото но там е светодиод а не лампа (както и на еърбег-а)досега не съм виждал да свети лампа на АБС-а. Та се удя ВЪЗМОЖНО ли е колата да няма изобщо АБС?или е правена някаква шашма?

    #2
    отвори отпред капака капака и виж

    Коментар


      #3
      pugsy написа:
      отвори отпред капака капака и виж
      какво да гледам?по- подробно моля

      Коментар


        #4
        Catalogue: 1U | BRAVO BZ/DS (1995-199 MVS: 182.238.0(0) | BRAVO 1747 MPI "GT"-"HLX"(GB) Engine Stamp: 182A2.000 Version Code: 182AC Version: V3 | GT-HLX Engine Version: M5 | 1800 16V Interior: 147 | BLUE FABRIC Vehicle No: 04018699 Engine No: 0068754 Prod. date: 1995-09 това излиза за твойта колаако нямаш abs,на сервото ще имаш малка помпа с казанче на нея,от която излизат 4 тръбичкиако си с abs,на сервото ще имаш бая холяма помпа и на нея ще имаш закачени 5-6 тръбичкидругото е ,че може да я засилиш колата и да набиеш спирачки (гледай да няма никой около теб)ако педала почне да ти подстака значи си с абс,ако не ще почнат да ти влачат гумите

        Коментар


          #5
          Мойта май няма, защото като набия рязко спирачки се застопоряват кумите и се влачат.

          Коментар


            #6
            то и мойта като набия спирачки се влачат гумите, но искам да занм дали имам неработещ АБС или просто фабрично си нямам

            Коментар


              #7
              дай фото на двг отсек
              "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

              Коментар


                #8
                toko написа:
                дай фото на двг отсек
                Ех този ABS ето гооооо.
                Прикачени файлове
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар

                Working...
                X