Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля спешно за съвет за таблото с бушоните

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моля спешно за съвет за таблото с бушоните

    Здравейте фенове, тези дни ще пътувам към морето и реших да си сложа касетофон в колата...вчера се опитах да го монтирам, но май някъде даде на късо...и изгубих тока на кабела на касетофона, както и часовника в купето, дисплея свети но цифрите ги няма, изчезнаха, лампиона също не свети....вероятно ми е изгорял бушон....разменях ги, но ефект нямаше...можете ли да ме посъветвате кой бушон може да е или въобще дали е от бушоните благодаря придварително за съветите

    #2
    Re: Моля спешно за съвет за таблото с бушоните

    blue_g написа:
    Здравейте фенове, тези дни ще пътувам към морето и реших да си сложа касетофон в колата...вчера се опитах да го монтирам, но май някъде даде на късо...и изгубих тока на кабела на касетофона, както и часовника в купето, дисплея свети но цифрите ги няма, изчезнаха, лампиона също не свети....вероятно ми е изгорял бушон....разменях ги, но ефект нямаше...можете ли да ме посъветвате кой бушон може да е или въобще дали е от бушоните благодаря придварително за съветите
    На таблото с бушоните, което е отляво-първи ред отгоре-4 надясно бушон 15 А-със символ запалена цигара -провери го...най-вероятно е от него-той защитава тези вериги...Успех !
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      :D ...благодаря ти за съвета, веднага сутринта ще го проверя

      Коментар


        #4
        колега най-добре е да вържеш касетофона с директен кабел от плюса на акумулатора защото обикновенно новите касетофони искат по-голям ампераж на тока за да не ти изключва като го усилиш
        FIAT
        Tempra 1.6 i.e cat

        Коментар


          #5
          благодаря за съветите :D ,вече се оправи....касетофончето си работи перфектно, но ако има проблем ще го вържа директно

          Коментар

          Working...
          X