Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стендов модел на "LANCIA DELTA HF INTEGRALE"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стендов модел на "LANCIA DELTA HF INTEGRALE"

    ЗдравейтеОт скоро внасям стендови /статични/ модели марка ’Tamiya’ специално за фенове и колекционери.Разполагам със налични модели на култовата LANCIAМоделът е във напълно разглобен вид. Click!!! LANCIA DELTA HF INTEGRALE п.с.Ако съм объркал тотално раздела, моля да ме извините и да преместите темата кадето сметнете за правилно.

    #2
    Ново попълнение за колекционерите на модели.LANCIA DELTA HF INTEGRALEРадио-управляем Мини модел на Kyosho със двойно задвижване /AWD/ и активни диференциали. Click! LANCIA DELTA HF INTEGRALE

    Коментар


      #3
      http://www.diecastcarsbg.com/forum/
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Колега знам за този форум но той е насочен предимно към Die-Cast модели.Това са моделите които се продават по бензиностанциите както и други подобни но доста по детайлни модели.Нито един от двата модела дадени по горе от мен не е от тая категория.Първият е Стендов/статичен/ модел който е разглобен и е необходимо всеки сам да си сглоби, докато вторият е RC-модел със ел.задвижване, пропорционално управление,активно окачване, диференциали, 4х4 и ред други.При Die-Cast модел на Lancia Integrale не съм срещал.Аз също имам добра колекция от различните категории.

        Коментар


          #5
          знам, но там има любители и на тези модели
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар

          Working...
          X