Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортно окачване за Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортно окачване за Типо

    Kupuvam sportno okachvane za Tipo TD - ako nqkoi ima komplekt amortesiori i prujini da pishe tuka. Samo prujina mai pak shte svurshat rabotaКупувам спортно окачване за Tipo TD - ако някой има комплект амортисьори и пружини да пише тук. Само пружини пак ще свършат работа.В този форум пишем на кирилица.Митко

    #2

    Коментар


      #3
      Здрасти JONY, ако се интересуваш още имам 4 пружини червени (99% спортни) не ги чаткам много и не съм много сигурен, от Типо 1,6 двувалката, утре може да ги снимам да ги видиш. Ако те интересува - пишичао :D
      149 C2 046

      Коментар


        #4
        jj

        Krasio написа:
        Здрасти JONY, ако се интересуваш още имам 4 пружини червени (99% спортни) не ги чаткам много и не съм много сигурен, от Типо 1,6 двувалката, утре може да ги снимам да ги видиш. Ако те интересува - пишичао :D
        пусни некви снимки да видим за що иде реч

        Коментар


          #5
          Пиши ми едно ЛС с поща, че не мога да ги кача тук или направо ми я напиши тук. Пружините са 100% спортни :D и са Eibach, но естествено са втора ръкаАйде лека
          149 C2 046

          Коментар


            #6
            Krasio написа:
            Пиши ми едно ЛС с поща, че не мога да ги кача тук или направо ми я напиши тук. Пружините са 100% спортни :D и са Eibach, но естествено са втора ръкаАйде лека
            пуснах ти лс но не съм сигурен дали си го получил. ако не си пиши да ти пусна пак

            Коментар

            Working...
            X