Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мисля. че имам право на отговор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    мисля. че имам право на отговор

    началото на недоволстовото (поне за мен) е реакциите на модератора в тази темаи невъзможноста за свободно изразяване на възгледите
    kiro_of_the_day написа:
    Трябваше да изхвърля тази тема в коша отдавна!Стига негативна енергия и заяждания!Да се съсредоточим върху нещо по-градивно.
    съжалявам, че отварям нова тема, но в другата не ми е оставено право на отговоркакто знаем писането във форуми, не е задължение на никойно е въпрос на личен избори аз лично си правя избора на базата на теми и действия засегнати в темата от която е и въпросният цитатза Ниноаз съм модератор изключително в техническата част на форумаи мисля, че ако се е налагало съм си вършил работата безпристрастнонезнам кой беше решил, че ще съм полезен и на фиат форумано с мен бяха водени преговори да получа привилегии тукслед тази случка, се радвам че нямам такива

    #2
    Нещо не мога да схвана какво точно искаш... Ти ли отговаряш или търсиш отговор?От мен ли търсиш отговор на нещо или от Nino и на какво точно?Някакво нарушение на правилата от страна на модераторите ли забелязваш или какво... И за какви привилегии говориш - аз не считам модераторството за привилегия, а за отговорност, вкл. и финансова такава.Ако нещо имате да се разбирате с Nino - защо не го направите на ЛС.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      та да продължим темата
      wwweb написа:
      1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани.
      това само за немодераторите ли се отнася

      Коментар

      Working...
      X