Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гран При на Унгария

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гран При на Унгария

    Тази квалификация беше много смотана, но от всичко само едно не разбрах - тоя Маса саботира Ферари или си търси друг отбор или и двете?За глупавия Алонсо няма да кажа нищо. Жалко за Хамилтън.Дано утре Кими се представи добре и няма проблеми.

    #2
    Защо така за Алонсо?Добре направи момчето. Макларън са големи гадове и ако им се остави ще го смачкат.Не мога да им простя това което направиха с Култард и толерирането на финландския тираджия. Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 Не ми допадат подобни номера, но пък тези на Рон Денис са още по-подли.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      Леонсио го отнесе - дисквалифициран и ще стартира шести. Не ми е любимец, но просто НЕ Е ЧЕСТНО, при положение, че и отбора казва, че вината не е негова!
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        За съжаление Ф1 са в период на търсене на нова звезда от калибъра на Шуми, а в момента само Хамилтън може да поеме тази роля - новобранец, чернокож, разни семейни драми .... Всичко пасва идеално и с всички сили ще се стремят да го пробутат. Добър пилот е, но с това толериране... За щастие аз не се вълнувам много от това в момента - моят човек Култард си крета около средата, а друг който да ми е симпатичен в момента просто няма. Сега ще обърна малко повече внимание на младите пилоти, та белким намеря някой на който да симпатизирам следващите 5-10 години
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #5
          ей, фен съм си на Макларън и не мога да разбера защо се правят такива педе****ки истории....и двамата ги харесвам много и Алонсо и Хамилтън, защо просто не ги оставят да се състезават и да си играят честно и аз не разбирам...
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар

          Working...
          X