Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Уно 1,3 Турбо или бартер - ПРОДАДЕНА.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Уно 1,3 Турбо или бартер - ПРОДАДЕНА.

    Продавам си количката, 1,3 турбо 90г. няма екстри скоро съм подменял турбото имам резервен мотор инсталация абе едно уно на части, може да я заменя за Чинкуеченто или няква малолитражка :D
    някой ден ша откача

    #2
    ми телефона си да беше дал )) 0899 066969 ако някой иска снимки ще му пратя на пощата:D аре де
    Прикачени файлове
    някой ден ша откача

    Коментар


      #3
      колко пари искаш ?! напиши ценабартер за Брава ЕЛХ ?!
      Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
      Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

      Коментар


        #4
        ми цената и е 2300 ми Брава ама аз вече си купих кола и няма пари за бартери с доплащане уното ми седи стана 6 месеца почти не е карано
        някой ден ша откача

        Коментар


          #5
          Ааааа, това е онова манияшкото уно, което снимах веднъж, купувайте, супер е ... ако имах пари веднага го купувах... а ако имах интернет последните 4 дена можеше да направим бартер за чинкуто ... 2300 казваш, значи ... колко к.с. е по талон, има ли някакви забележки (вече) ? Тези затъмнени фарове как светят ?

          Коментар


            #6
            мерси колега, ами по принцип 1.3 турбото е 105 к.с., ама винаги има кво да се направи по една кола, абе ако има някой мераклия да го види ще каже дали върви пък ако намеря Чинкуеченто и ще е добре имам един 1.6 дв. вал за него много важна подробност забравих, колата е рег. на инвалид но е изтекла така че ако някой иска да си я прехвърля няма проблем с док.
            Прикачени файлове
            някой ден ша откача

            Коментар


              #7
              Това е мк2,не трябва ли да е с 1.4 мотора
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                90г. още са пускали с 1.3Т това ми е втория МК2 с 1.3Т аре бе като не го продавах са утрепаха да ми го искат а ся ... нищо
                някой ден ша откача

                Коментар


                  #9
                  Правено ли е нещо по колата с изключение на турбото и как е техническото състояние. Видях и в мобилето обява на тая кола и пише 135 коня. Как ги искара толкова, мерена ли е на дино или просто така е написано. Няма да питам дали е имала удари никой няма да си признае . Ако можеш напиши малко повече за колата.

                  [Skype - FIAT_FREAK

                  Коментар


                    #10
                    аз за толкова к.ц съм го купил има там едни палави клапани на разни вакуми, аз не съм я блъскал все още ))))) отпред удар не е имала роговете и са здрави и не са изправяни то си им личи ми кво да ти напиша аз долу горе две години я стягам докато се боядиса да се нагласи всичко и сега имам вече друга кола пък тази седи стана цяло лято почти не е мърдана
                    някой ден ша откача

                    Коментар


                      #11
                      И като е на инвалид при прехвърлянето не трябва ли да се плати ДДС?! Знам, че вече сме в ЕС, но когато е внасяна колата не е била в ЕС.
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #12
                        не би трябвало да се плаща ДДС. това пък откъде е ?тя е внесена 2002 или 2003 ще те излъжа аз като я взех 2005 пролетта я смятахме тъкмо бяха изтекли там инвалидните 3г. за продажба. аре колата е с нови накладки FERODO маслото е ново SELENIA само ремъка остана тия дни и той ше се смени, взема да напрая един търг :D па кото стане.
                        някой ден ша откача

                        Коментар


                          #13
                          аре бе
                          някой ден ша откача

                          Коментар


                            #14
                            ц да зема ъглошлайф ли да си купа
                            някой ден ша откача

                            Коментар


                              #15
                              ми коалта я няма вече ПРОДАДЕНА дано да оцелее поне 2 дена преди да я блъснат хахахахах
                              някой ден ша откача

                              Коментар

                              Working...
                              X