Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трагедия заснета на лента!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трагедия заснета на лента!

    Много кофти ситуация, ама и пичовете не мислеха изобщо какво правят!!! http://fishki.net/comment.php?id=23911P.S. Най-отдолу е и клипа
    Bravo HGT 2001

    #2
    вече го има

    Коментар


      #3
      upsне съм видял
      Bravo HGT 2001

      Коментар


        #4
        а трябва да се види ... и да си вземе всеки поука от видяното

        Коментар


          #5
          Правилно, това е единствената тема която няма да преместя в коша като дублираща се, а съветвам и другите модератори да не го правят!!! Нека повече хора да видят този клип.
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            нещо не ми се отваря на мен клипчето..... може ли пак да го закрепите.... благодаря

            Коментар


              #7
              има koni за тая работа аз не знам къде се ръчкат с тия параходи... тая кола не е подготвена за такива изпълнения много неприятна случка, дано на никой да не се случва ама мислете, като давате газ !!!
              4 бири и турбината да свири

              Коментар


                #8
                ужас....много е опасно с такава скорост такова изпълнение не знам с кой акъл го правят ... просто ...понякога да имаш прекалено доверие на автомобила си не е на добре ...
                Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
                Fiat Marea 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  ....

                  БРАВО ЕВАЛА НА МОМЧЕТАТА. Това БМВ е можело още да върви ... се едно че гледам българска картинка ... гъзари се правят на велики по пътищата на България ... и ето ... евала ... стават известни ... пише ги тук - таме ... цял град и държава ги говорят за 3-4 дни ... после са следващите... ТРЯБВАТ ЗАКОНИ В ТАЗИ ДЪРЖАВА И ДА СЕ БРЪКНЕ ПОВЕЧЕ В ДЖОБА НА БЪЛГАРСКИЯ "СЪСТЕЗАТЕЛ" ... докато си караш кротко може да те връхлети пиян състезател решил да покаже на п****та си че може да кара БМВ-то на тати и да прави измислени гонки по оживени пътища!!! И пак казвам ... ЕВАЛА на всички тези които ги пише по вестниците ... аз всеки ден чета за тях......
                  Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                  Коментар


                    #10
                    На мене ми омръзна да чета за тях ...Ясно е че хората оглупяват при наличието на повече тестостерон и адреналин в кръвта. Нека да ви питам нещо ... защо няма тежки катастрофи предизвикани от ЖЕНИ - или са не повече от 2-3% от общата касапница??? Аз ще ви кажа: ми проблема е че мъжете са тъпи същества, заради това да се докажат като мъжкари разума отстъпва...много е жалко но е така!В случая ,ако тоя галфон с мерцедеса не се беше фукал пред шофера на баварката момчето с жълтата фанелка нямаше да лежи мъртво на асфалта !!!
                    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                    http://www.keepfighting.ms

                    Коментар


                      #11
                      А бе момчета аз незнам защо хлебите "състезателите" 100% сум сигурен че вие карате точно по равилата и никога не правите нарушения.И неможе да говорите за racing с тия триколки по 100 коня!Момчетата са загинали вие се правите на оборотни тука.Грешката на шофиора е ясна то да въртиш вона с 200 не е като да караш картинг и още пове4е когато колата не е подготвена за такива неща и от неговата грешка мислейки се кара Мpower го е довела до неговата гибел.Имаите малко уважение!!!
                      4 бири и турбината да свири

                      Коментар


                        #12
                        DogForLife написа:
                        А бе момчета аз незнам защо хлебите "състезателите" 100% сум сигурен че вие карате точно по равилата и никога не правите нарушения.И неможе да говорите за racing с тия триколки по 100 коня!Момчетата са загинали вие се правите на оборотни тука.Грешката на шофиора е ясна то да въртиш вона с 200 не е като да караш картинг и още пове4е когато колата не е подготвена за такива неща и от неговата грешка мислейки се кара Мpower го е довела до неговата гибел.Имаите малко уважение!!!
                        До някъде си прав, но я само забележи, на колата в която е камерата (Мерцедеса) на колко градуса държи волана, за да кара направо. След това за да покажеш същевременно с колко се движиш, просто ставаш самоубиец-смешник, а покрай това и убиец на другите в колата, които като не са изразили волята, да кажат да намалят скоростта, то и те са се самоубили.Просто не е допустимо с такива коли да се правиш на "гъзар"
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #13
                          Представям си същата картинка и с нашите джигити!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            !!!

                            Има една хубава книжка която я раздават в ЕКО бензиностанций.... та там пише да не се повлияваме от изцепки на други шофьори и да не караме като луди и да се състезаваме с тях. А колкото до това как караме ... има и такива които карат както трябва. Мразя да правя изцепки ... за годините си съм навъртял адски много километри предимно градско и мога да кажа че още не мога да карам.... имал съм инциденти за които съм нямал грам вина ... и за да няма странични мисли мога да споделя....стоя си на кръстовище спрял и ме блъска пиян бакшиш отзад .... тъкмо да тръгна и господин се заби в колата като дава назад ... и още такива идиощини които не знам защо са се случили... предпочитам да направя впечетление на пътя като си карам спокойно и успея да предотвратя някои тъпанар които иска да ми се качи на главата защото прави състезание с Денчо Пашпура от Шумен кой ще мине през дупките по бързо ... аман от състезатели ... мисля че сега по престижно и по ефектно е да си караш спокойно и да лавираш между откачалките като си запазиш колата цяла ... БЛАГОДАРЯ
                            Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                            Коментар


                              #15
                              BO написа:
                              DogForLife написа:
                              А бе момчета аз незнам защо хлебите "състезателите" 100% сум сигурен че вие карате точно по равилата и никога не правите нарушения.И неможе да говорите за racing с тия триколки по 100 коня!Момчетата са загинали вие се правите на оборотни тука.Грешката на шофиора е ясна то да въртиш вона с 200 не е като да караш картинг и още пове4е когато колата не е подготвена за такива неща и от неговата грешка мислейки се кара Мpower го е довела до неговата гибел.Имаите малко уважение!!!
                              До някъде си прав, но я само забележи, на колата в която е камерата (Мерцедеса) на колко градуса държи волана, за да кара направо. След това за да покажеш същевременно с колко се движиш, просто ставаш самоубиец-смешник, а покрай това и убиец на другите в колата, които като не са изразили волята, да кажат да намалят скоростта, то и те са се самоубили.Просто не е допустимо с такива коли да се правиш на "гъзар"
                              Затова като искасш да даваш газ ще се бръкнеш малко по - дълбоко за кола която има тази възножност или за части за твоята си кола които са предназначени за тази цел (ако разбира се ти е мил живота),а не да си купиш некъв чепел 100 коня и да даваш заварка на педала с предишния си коментар исках да кажа че трябва да има някакво увайение независимо кои е и какво кара ...и тои е човек и той яде спи и т.н. като всички останали....просто вече няма да го прави...не е тук мястото да се говори кои колко добур шофер е (тук fактите са свършени ) ВЕЧЕ!
                              4 бири и турбината да свири

                              Коментар

                              Working...
                              X