Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

каква газова да си сложа, че не издържамм вече

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    каква газова да си сложа, че не издържамм вече

    Здравейте, имам проблем. Моето Браво гори ужасно много и вече не издържам и реших да си сложа газова. Можете ли да ме посъветвате за марката и модела, които са подходящи за 1.8/ 115. Единственото,което малко ме плаши е, че чета, че колегите имат доста проблеми, като си сложат газова.

    #2
    Слагай смело! И аз бях като теб, но се реших от два дена имам обикновена газова Ловато и колата върви мн добре!Виж постингите ми по-надолу!
    Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

    Коментар


      #3
      Колега два дена според мен са малко за да се определи дали уредбата е сложена добре и е сполучлива. Според мен е необходимо да се направи първо консултация с газаджии, които имат опит в поставянето на газави уредби на италиански коли.
      BRAVA 1,4 12V
      Nissan Navara

      Коментар


        #4
        jsp написа:
        Слагай смело! И аз бях като теб, но се реших от два дена имам обикновена газова Ловато и колата върви мн добре!Виж постингите ми по-надолу!
        Значи аз лично си сложих "обикновена" газова уредба преди месец и нещо. Проблема с късите светлини които писах в форума и се съмнявам в газаджияте се оказа просто съвпадение. Единствения проблем за сега е един филтър(пласмасова кутия не съм сигурен филтър ли се води :D ), който служи за обезшумяване на двигателя, та тои се беше спраскал(може би от детонацията) и засега съм го закрепил горе долу, но или ще трябва да го лепя(някой да знае някаде в София да лепят пластмаси ) или да го запуша(на фабричните уредби от Италия ги запушвали). Та поради тоя проблем колата "пръцка" и губи мощност. Но когато бях залепил купията(с изолир банд временно ) отново си беше стрела.Що се отнася до сервиза в Горна баня и за там съм чувал добри приказки.Надявам се да съм бил полезен ПП Родих се откакто съм на газ, много по евтино е, безспорен факт
        FIAT Bravo 1.6 16V '97

        Коментар


          #5
          Не е оферта Ловато според мен - в последно време силно си влошиха качеството , започнаха да ги произвеждат във Хърватско мисля...Сега работим с Логаз - пак е италианско , произвежда го другия брат Ловато (първия си прави Ловато) , малко е подобрено и засега вече работим с тях 10-ина месеца и няма никакви проблеми с тях...
          Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
          София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

          Коментар

          Working...
          X