Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няма да намаляват Пропан-Бутана....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Няма да намаляват Пропан-Бутана....

    и лошата новина... приели са махането на акциза за пропан-бутан за БИТОВИ нужди, НО... от 2006г..... За колите си остава.... Никаква надежда за евтино гориво... продължавам да карам с 92, вчера си взех и добавка даже за прочистване на карбуратора.... линкът . .тук... http://news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=151640

    #2
    Колега, къде го намери тоз бензин за 1.25
    FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

    Коментар


      #3
      кажи и още утре цъфвам с два бидона да се запася(единия ще е от вече изсипаното през прозореца ЗЕЛЕ)

      Коментар


        #4
        Митко да ти се похваля.Днес смених термостата и съм вече почти убеден че разхода на гориво ще ми спадне.Във вторник когато идвах на София напълних резервоара до горе и вечерта като се прибрах налях отново до горе .Събра само 18л а съм изминал 350км.Значи няма и 6л на 100км. Сега с новия термостат стрелката на температурата ми минава границата на бялата черта и стои постоянно там което показва че температурата на антифриза ми се потдържа постоянно висока и двигателя работи отлично а със стария термостат едвам стигах до чертата и то след дълго каране на високи обороти.Сега ще видя с един резервоар колко ще измина.
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар

        Working...
        X