Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дигитално табло в Мили?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дигитално табло в Мили?

    Здравейте!Карам Fiat Tempra 1.6 carb ’93 година.С дигитално табло е но всичко отчита мили и мили в час. Много ме дразни. Пробвах всякакви комбинации с бутоните но не се сменя на км. Нещо трябва да се пипне ли? Къде да отида да ми го оправят ако не мога сам и за колко пари?Благодаря предварително.
    Карали ли сте Е30 със шестак и шпер?

    #2
    Знаеш ли къде може да се направи?Сервиз или някой мастор-жичкаджия и за колко пари горе долу?.. Аз нямам никаква идея
    Карали ли сте Е30 със шестак и шпер?

    Коментар


      #3
      Ако смятате че с чипа на митко ще стане давайте го насам.Аз има програматор и поялник Въпреки това съм скиптично настроен само с програмиране на чипа да става.

      Коментар


        #4
        Абе колега, не се мъчи, купи се едно старо работещо дигитално табло и сменяй твоето и готово. С препрограмиране, сваляне, разпояване, презапояване и т.н. щуротий накрая може и да стане но според мен по-вероятно е да се скапе съвсем - все пак това е техника която отдавне не е в първа младост. Знам че колегите които се занимават с електроника ще ме опровергаят ама си е така.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          b2, имам едно дигитално табло за темпра, което не ми върши работа. Ако ти се занимава ще ти го подаря. Дадоха ми го с колата за работещо, обаче не съм го пробвал Няма му крушките и кварца (аз го свалих), другото си е по него. Проблема е че съм в Мездра и скоро сигурно няма да имам път към София. Ако се интересуваш пиши на ЛС или ми се обади 0887228613 Тони
          FIAT Tipo 1,4mi - EX
          Alfa Romeo 146ti - EX
          Alfa Romeo 156 2,4JTD

          Коментар


            #6
            Амо ако Б2 не го е шубе и ако Митко има бин_а или и него не го е шубе можем да пробваме.Мисля че няма да има проблем досега само на Еньо5 май скапах един имобилайзер и то след 1000 опитано може и сам да се е скапал. Освен това за тези I2 памети не е нужно винаги да се отпояват .

            Коментар


              #7
              Колега Б2,преди време имаше подобен проблем,разискван във форума.Тогава някой бе писал,че в таблото има превключвател,който обръща показанията от мили в км.Защо не пробваш чрез Търсене?Успех
              Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

              Коментар

              Working...
              X