Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви носачи -> решението най-накрая!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какви носачи -> решението най-накрая!

    Колеги, не знам дали на вас ви омръзна, но на мен определено, както каза един колега "Айде стига де, всяка 3-та тема за носачи".Реших да си направя труда и да поместя всичко, което намерих във форума и да го сложа на едно място до колкото е възможно.Всичко това става и благодарение на вашите бъдещи отговори и накрая да се види победителя!!!Позволявам си и да сложа мнението на двама колеги, които мисля, че мнението им е до необходимото максимално пълно ниво от гледна точка на информация.Та гласувайте и накрая да се види победителя, да се постави на челно място в "Често задавани въпроси" и накрая вече да бием някой, ако пак попита
    tomazo написа:
    цени на носачи за моя фиат :Локхеийд-Делфи - 196.40 лв.Фрап- 73.00 лв.Фиорела- 73.00 лв.Текно Рот- 64.00 лв.Бирт-отпадна Трябва да си взема 1 брой ,обаче какъв да бъде ? питам препатилите ,след отпадането на Бирд и на Локхеда,кой да си взема ??
    zgabrovski написа:
    Вчера операцията приключи успешно. Резултата е, че не може да си позная колата.Няма никакво тропане, предницата е като нова.Всичко излезе 228 лева - 140 лв. за частите и 88 лв за труда по смяната.В понеделник другата кола влиза за същата манипулация.Има два носача и един подкалник (старите) които според Наско ’стават’ и са при него в сервиза, ако на някой може да му влязат в работа - да ходи да ги взема!
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #3
    Разбира се FRAP. Карам с тях от няколко месеца, взех ги от hit-ko и съм много доволен. П.С. Между другото темата е за "Консултации".

    Коментар


      #4
      За сега води "Метала" Хайде наблюдателни хора гласувайте... :D
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #5
        Да дам своя глас за VEMA ама наистина оригинални, тъй като когато ги сменях имаше само десен. На другия ден ми намериха ляв уж пак VEMA, ама не изглеждаше като другия. В резултат на това след половин година хлопна и 120 кинта на вятъра.... Тогава при един майстор .... и проблема се реши за 20лв. Така, че сменяй гумичките и спести 200 кинта поне за железата на които нищо им няма иначе....Пропуснах да напиша, че майстора сложи и гресьорка и каза: ако гресираш на 10000 гарантирам, че ще изкарат до 100 000
        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

        Коментар


          #6
          Гласувах за АЦ Метал с двете ръце.Нямам понятие колко километра ще изкарат по нашите пътища ,но със сигурност на 40000км не са мръднали.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #7
            Така е, аз ходих на рециклиране в ТПК Металик в Бургас - 20лв за рециклирането, 10лв за един тампон и 30лв за смяната. Рециклирането беше много добре направено, дори с антикор го бяха минали А за VEMA - има ментета навсякъде. Взех "амортисьори" за 5-та врата... уж имаха лепенка VEMA, ама нещо беше сложена накриво и викам я да махна и опппа изненада
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #8
              съжалявам за , ама някой знае ли къде във Варна рециклират носачи, на каква цена, и за колко време?
              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
              ИТАЛФЕСТ 2007

              Коментар


                #9
                spark написа:
                Така е, аз ходих на рециклиране в ТПК Металик в Бургас - 20лв за рециклирането, 10лв за един тампон и 30лв за смяната. Рециклирането беше много добре направено, дори с антикор го бяха минали А за VEMA - има ментета навсякъде. Взех "амортисьори" за 5-та врата... уж имаха лепенка VEMA, ама нещо беше сложена накриво и викам я да махна и опппа изненада
                За съжаление марката VEMA е една от добрите италянски с най-много ментета

                Коментар


                  #10
                  Само ФРАП
                  FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
                  FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
                  LANCIA Ypsilon Elefantino blu
                  http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
                  http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

                  Коментар


                    #11
                    Пичове, никой не спомена нищо за SIDEM (в Косер ги продават). Скъпички са - 70 лева с отстъпка и без ддс.

                    Коментар


                      #12
                      //// написа:
                      Пичове, никой не спомена нищо за SIDEM (в Косер ги продават). Скъпички са - 70 лева с отстъпка и без ддс.
                      Щом никой не ги споменава това ме навежда на мисълта ,че това са най новите ментета.Някъде да не се е появила тема изкупувам стари носачи от Браво,Брава и Мареа.Май ще дойде доста утвърден на пазара производител.http://www.kosser.net/Products/Sidem...&id=16&lang=bg
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #13
                        SIDEM е испанска фирма, която прави доста добри неща. Вносител са Ауто+ ако не се лъжа, само че за Типото като търсих бяха над 100лв. Така, че тия за 70лв може би не са SIDEM, а са нещо от сорта на SEDEM, SEDIM и т.н.

                        Коментар


                          #14
                          Ако искате хубаво окачване се насочете към MOOG
                          Punto 1.4 GT 94г.

                          Коментар


                            #15
                            Фрап сложих на Темпрата на есен и преди да я продам (преди 2 седмици) смених главина, тогава ми казаха, че носачите са "ОК". Когато ги сменях колеги които имат Рена 19 ме посъветваха да си взема АС Метал - Турска фирма, но доколкото разбрах в последствие доста добра изработка, но така или иначе АС Метал в момента нямаха ниито носачи, нито външни кормилни накрайници (пак ФРАП), затова по мнения тук във форума се доверих на ФРАП и мога да кажа, че не съжелявам.Бърт не си вземаи никога и също така части от Евро 07, там продават кормилни рейки хридравлични TRW за нови, а всъщност са рецикле и то доста некачествено, но тва е др. тема.

                            Коментар

                            Working...
                            X