Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам авточасти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам авточасти

    За всички автомобили на добри цени,като асортимента за фиат е доста богат,ще има отстъпки и за членовете на форума.За контакти ЛС,ако има търсене ще дам и мобилен :PТази тема е за този раздел.kiro_of_the_day
    Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
    I am in love with my cars

    #2
    бих ти предложил да дадеш малко повече инфо- какви части по-точно? джамци, тенекии, двг и т.н., може да дадеш примерни цени и особенно важно гледам си софия област, доставка ли ще трябва до сф? ако да, направо направи едно кратко списъче с някой ценид а си прави сметка човек има ли смисъл да се занимава или да иде до кварталния и т.н. аз конкретен интерес нямам, моите коли са здрави , но просто съвет ако искаш да се пазари от теб
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Re: Продавам авточасти

      Replay написа:
      За всички автомобили на добри цени,като асортимента за фиат е доста богат,ще има отстъпки и за членовете на форума.За контакти ЛС,ако има търсене ще дам и мобилен :P
      интересуваме покрай фиатите, имаш ли части за ланчия ?
      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

      Коментар


        #4
        разпределителни валове за типо 2.0 16в ???

        Коментар


          #5
          трябва ми ей тази работа, от халоген(типо/темпра),само че за дугия халоген(който се пада пред пътника)..... дори и да е раздробено на парчета, аз ще си го възстановя...при мен изобщо липсваАко намерите каквито и да е останки, ще съм ви задължен... дори и за парченца. Просто халогенчето ми е подарък от колегата hf-hpe, за което съм му супер много благодарен, но само ей това парченце липсва...
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            pakumba написа:
            бих ти предложил да дадеш малко повече инфо- какви части по-точно? джамци, тенекии, двг и т.н., може да дадеш примерни цени и особенно важно гледам си софия област, доставка ли ще трябва до сф? ако да, направо направи едно кратко списъче с някой ценид а си прави сметка човек има ли смисъл да се занимава или да иде до кварталния и т.н. аз конкретен интерес нямам, моите коли са здрави , но просто съвет ако искаш да се пазари от теб
            Доставката ще става по Еконт от различни градове,защото сме с няколко склада и ще се изпращат от този който е най-близо до съответния град,цените са доста конкурентни спрямо моментния пазар и с отстъпката на клента ще му излиза същото както да го купи от магазина,но е по удобно да му го доставят на място.Иначе като асортимент всичко се намира
            Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
            Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
            I am in love with my cars

            Коментар


              #7
              Re: Продавам авточасти

              x 1/9 написа:
              Replay написа:
              За всички автомобили на добри цени,като асортимента за фиат е доста богат,ще има отстъпки и за членовете на форума.За контакти ЛС,ако има търсене ще дам и мобилен :P
              интересуваме покрай фиатите, имаш ли части за ланчия ?
              И за Ланчия и за всичко европейски и японски автомобили.
              Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
              Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
              I am in love with my cars

              Коментар


                #8
                Задна броня

                Търся задна броня за фиат темпра ; задни светлини -десни ; декоративен панел над бронята - десен

                Коментар


                  #9
                  Replay написа:
                  Иначе като асортимент всичко се намира
                  А врати за Ритмо?
                  Fiat Ritmo 105TC
                  1600cc 105к.с.

                  Коментар


                    #10
                    Фарове за бравото обаче тези с лупите на каква цена може да ги намерим?Имаш ли нещо за браво 2.0 втора ръка?
                    Bravo HGT 2001

                    Коментар


                      #11
                      колега трябват ми следните неща: 4бр.външни дръжки за МАРЕА пепелника с решетката за парното за отзад отбелязано с №1 на снимката и капака на подлакетника отбелязано с №2 на снимката дай моляте цена за тези неща.мерси http://i.data.bg/08/03/31/882511_orig.jpg

                      Коментар


                        #12
                        Re: Продавам авточасти

                        [quote="Replay"][quote="x 1/9"]
                        Replay написа:
                        За всички автомобили на добри цени,като асортимента за фиат е доста богат,ще има отстъпки и за членовете на форума.За контакти ЛС,ако има търсене ще дам и мобилен :P
                        колега интересуват ме външни дръжки за фиат брава и рамо за задната чистачка дали има и цени ако може.Благодаря предварително!
                        Brava 100 16V '99

                        Коментар

                        Working...
                        X