Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нова тема да се отвори ....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нова тема да се отвори ....

    Предлагам да отворим тема за състоянието и качеството на пътищата в България .... т.е. ако някой му се налага да пътува до някъде да пита как е пътя до там и от къде е по добре да се мине ... а и също за впечетления от места за спане и подобни ....Честито! ZaphodПредлагам заглавие: Пътуване из БългарияТа аз да почна да питам:Как са пътищата ако някой скоро /до два месеца примерно е пътувал/:1. София-Костинброд-Берковоца-Монтана2. Монтана-Криводол-Бяла слатина-Кнежа-Искър-Долни дъбникИмам идея на връщане от софия да мина от там за да отседна в с.Бистрилица ... има някакви къщи за почивка ... тези .... Благодаря на тези които ще кажат нещо ... тук или на 088 9 242 369 P.S. a ... Mitko или някои от другите админи: измести ми поста в новата тема ако решиш да я направиш .........
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Re: Нова тема да се отвори ....

    ivo написа:
    1. София-Костинброд-Берковоца-Монтана
    До Костинброд пътят е идеален - двупосочен с по две ленти, има мантинела по средата, няма дупки... Лошото е, че табелата "Костинброд" е поставена много преди самото начало на града - понякога можеш да си позволиш да караш с по-висока скорост след тази табела, което не е здравословно... След това става обикновен първокласен път - както и всички останали...
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Май е по-добре Монтана Д.Дъбник да минеш през Враца а не през Криводол. Пътят е по-хубав, нищо че е малко по-дълго. Монтана-Враца е първокласен път Е79, скоро го ремонтираха и е перфектен. Също така Враца-Бяла слатина е ремонтиран скоро. не знам обаче как е положението след Бяла слатина. Справки: http://www.tnt.bg/bulgaria/
      FIAT Tipo 1,4mi - EX
      Alfa Romeo 146ti - EX
      Alfa Romeo 156 2,4JTD

      Коментар

      Working...
      X