Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форума потъна отново не е хакнат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Форума потъна отново не е хакнат

    Здравейте колеги какво стана този път дано да е било профилактика и освежаване на форума.Питах колега по кюто дали знае нещо и той ми отговори ,че форума бил умрял вярно ли е.МОДЕРИРАНОМестя темата в "За форума", където и е мястото.wwweb
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Не! Този път няма външни намеси, доколкото знам.
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #3
      Много ми се видяха тия 4-5 дни.Първите два дни тукашните доставчици на нет имаха проблеми със скъсани кабели,после се оказа ,че форумчето го няма и направо имах чувството ,че ми няма едната ръка.Толкова съм свикнал с него.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Ей хора какво стана - много е криво като го няма форума, всяка вечер като се прибера сядам да видя какво ново, тука 4-5 дни като беше изключил лоша работа
        Fiat Punto 1.1 Petrol year 95

        Коментар


          #5
          да бе наистина е много лошо
          bravo 1.4 12v -11.1996 Калпав модел другпьт........
          aveo 1.4 16v -2008

          Коментар


            #6
            Супер много ми липсваше и на мен!

            Коментар


              #7
              Дискът беше изгърмял ...

              Коментар


                #8
                wwweb написа:
                Дискът беше изгърмял ...
                Пич, ако ще събирате пари за нещо държа да ме уведомите, защото нямам достъп до Служебната тема и няма как да бъда уведомен!Тоя форум ми е скъп!

                Коментар


                  #9
                  За съжаление доста от снимките и прикачените файлове са заминали. Точно backup дискът е гръмнал! Все пак браво на Стефан, че е спасил каквото може. Той е човекът, който тия дни се труди да може да имаме форума ...

                  Коментар


                    #10
                    wwweb написа:
                    За съжаление доста от снимките и прикачените файлове са заминали. Точно backup дискът е гръмнал! Все пак браво на Стефан, че е спасил каквото може. Той е човекът, който тия дни се труди да може да имаме форума ...
                    Кой е Стефан? Кой му е ника, за да му благодарим?

                    Коментар


                      #11
                      Ако не се лъжа администрира интернет кафето на Здравко. Във форума не влиза. За момента той беше единственият, който имаше физически достъп до машината и който се отзова за справяне с проблема. Аз нямах възможност, защото съм в Благоевград, а Здравко е някъде на почивка

                      Коментар


                        #12
                        wwweb написа:
                        Ако не се лъжа администрира интернет кафето на Здравко. Във форума не влиза. За момента той беше единственият, който имаше физически достъп до машината и който се отзова за справяне с проблема. Аз нямах възможност, защото съм в Благоевград, а Здравко е някъде на почивка
                        Стефане благодаря ти! :D

                        Коментар


                          #13
                          Предлагам всички редовни потребители или просто хора, които искат да помогнат да съберем пари и да купим още един (или направо 2) хард за Mirror-Raid - така няма да се губи информация - ако се съберем хора - имате 10 лв от мен (не са много, но от сърце, пък и все пак съм на 17 и имам възможност да работя само лятото )

                          Коментар


                            #14
                            Ако ще се събират средства за Мирор (как до сега е нямало ) моля да ми се пусне и на мен едно ЛС пък ще помогна и аз с малко средства!!
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #15
                              Каквото мога и аз ще дам.Само кажете как ще стане събирането
                              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                              Коментар

                              Working...
                              X