Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам голф 2-ка 2500

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам голф 2-ка 2500

    голфа е невероятен спортно окачване,1 6-ки, кристални стопове, без дръжки е със алармата се отваря, просто кола за маняци.

    #2
    и този ке**ф къв е мотор,екстри,година,снимки

    Коментар


      #3
      колега sonyman, ще те помоля да си пуснеш една обява за частите (гуми, бас_каси, джанти и т.н.) и да дадеш телефон или някакъв друг начин за връзка. И да корегираш обявата за голфа.1115

      Коментар


        #4
        Вземи си оправи обявата или да я трия...сложи си телефон или друг начин за връзка.1115

        Коментар


          #5
          голфа е 87 г. и не е с широки брони просто обикновен само че има малко изменения в двигателя тва е всичко честно казано двигателя е от голф пак само че малко по як vr6 нали се сещаш за кво ти говоря, само че много гори и затова го махам иначе не ми се дава ама няма как.

          Коментар


            #6
            да ме прощава модератора и да не ми трие мненията !!! не мина ли митковото времекажи кубатура,кво има в тоя голф ем мел,изобщо има ли нещо,джанти,снимки още много неща не те питам случайно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Модератора те прощава, но трие както виждаш само подигравателните мнения и глупостите от тази безумна тема. Ако до довечера Сонито не си я оправи ще я изтрия цялата.1115

            Коментар


              #7
              ште го снимам и ште ти пусна снимки до края на седмицата обештавам

              Коментар


                #8
                0897920431 tel за вразка

                Коментар


                  #9
                  sonyman написа:
                  ште го снимам и ште ти пусна снимки до края на седмицата обештавам
                  Какво му се сърдите на човека... той не може да пише-вие очаквате повече информация за колата!?
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар

                  Working...
                  X