Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Уно 45 Файър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Уно 45 Файър

    Продавам Уно 45 Файър. километри 161 хиляди. цвят бял. цена 450 лв.Спешно!Колата е с всички документи, гр. отг. платен данък, год. преглед.Ще взимам нова кола и не ми се набиват повече пари в тази, защото не знам, дали ще я продам после и дали няма да се набутам с пари. Има забележки. За смяна на амортисьори, съединител, водна помпа и лагери на главените. Сменяно е по нея: делко, разп. капачка, карбуратора е правен преди 1 месец, преди 5-6 месеца са сменени вътрешни и външни карета, маншони отпред.тел 0887 317159. ако някой има интерес да звънка, ще се разберем. до 1-2 дни ще сложа снимки. На външен вид колата не е никак зле за 20-годишна. много приличен разход. за в града е идеална, ако си търсиш евтин превоз. Казвам и всичките косури, защоо не искам да я "пудря" и да изненадам някой после. Колата може да се оправи с малко пари, защото частите са евтини, но не ми се занимава, защото ще взимам Роувър 214 и кинтите ще ми трябат. водна помпа 43 лв, амортиц. по 60 лв, лагерите не си спомням колко бяха, а съедин мисля че е около 60 кинта.Ако иска някой, може да я вземе за части, има доста неща, които могат да се използват.
    FIAT Uno 45 FIRE

    #2
    Re: Уно 45 Файър

    качи снимки и може да говорим : а имаче да се махнеш с тия ровери верно е имат екстри ама знаеш ли колко му е поддръжката на тва ?тва ще те заболи глава само при вида на цените а и немисля че за една врата е оправдано да дадеш 1000лв втора ръка иначе както си прецениш ти успех
    Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
    Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

    Коментар


      #3
      3 или 5 врати

      Коментар


        #4
        Не си взимай Роувър 214. Един приятел има такава и не е истина какви проблеми има с нея.
        Marea Weekend HLX Jtd 110

        oO(_)____////____(_)Oo

        Коментар


          #5
          Колата е 3 врати.Иначе не знам за Роувъра, ще ходя утре да го гледам и да видя за какво става въпрос. Алтернативата е Делта 97 г 1,6 16в 103 коня за 200 кинта повече.
          FIAT Uno 45 FIRE

          Коментар


            #6
            Може да сте спокойни, взех Алфа 146 2,0 Туин Спарк 150 кс и оставам верен на италианките. Само че, нещо няма интерес към Уното, а ми трябват парички за Алфонсо (само обслуъжвнето е да си такова мамата). Колата е в центъра (до Исул) може да се види и да прецените, защото от снимките няма да добиете много добра представа. Ако има някой, който се интересува да се обажда. Аз съм на смени и дори през седмицата може да се разберем
            FIAT Uno 45 FIRE

            Коментар

            Working...
            X