Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да разбера дали двигателя е прегрял

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да разбера дали двигателя е прегрял

    Как да разбера дали двигателя е прегрял ..?От къде да си раздвижа педала на газта че като го натисна и той не се връща ..?Благодаря ..!Дани, след няколко дни ще ти се обадя да взема стартера, че сега имам да правя договор и ще ми трябват малко парички ..!

    #2
    :D Май май има за черпене, Фъзз Ако ти прегрее първо би паднала рязко мощността и ще ти светне лампата за маслото.Оста на педала може да ти е ръждясала, ако е бил на влага.Моят беше блокирал, но при доста сложни атмосферни обстоятелства. Твоят, щом се движи го свали, ако сметнеш че е прекалено стагнат и го накисни за известно време в някакво масло като го раздвижваш чат-пат.По-вероятно е да ти е клеясало жилото, така че си го смажи при всички положения!Провери си и пружината на лоста между жилото и карбуратора, може да не е достатъчно стегната.Айде, успех с малкия
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    Коментар


      #3
      Деян добре ти е отговорил за загряването Това дето ме пита днес по телефона си е нормално да загрява капана отзад, спокойно.А за педала на газта - и при мене го има тоя проблем нищо че всичко съм почистил и оправил. Затова слагаш една яка пружина отпред при самия педал и готово Това е пробвано и е решение на проблема ))Абе тоя джин добре лови аагхахахахахаха
      <<< Фен клуб на Фиат 126p >>>

      Коментар


        #4
        Много мерси момци ..!Да аз наистина трябва да черпя за новата придобивка ..!Малкия е опасен. :D Днес докато карах в тунела в люлин ме настигна едно лимонено жълто, човека от него ми свирна и ми дигна ръка все е дно се познаваме, стана ми много приятно, само дето не можах да го догоня щото светофара ме хвана. Та се питам възможно ли е вече да се е зарибил или дори и неподозира за нас ..!Днес влезнах в магазина в люлин и му разправям на продавача " Има ли преден калник за МАЛКИЯ ЗВЯР" а ония ми разправя, че "ИМАЛИ НАМОРНИЦИ И КАИШКИ" викам то моя него разхождам много щото се дави по светофарите :D .ЕЙЙЙ щях да забравя къде могат да му направят дора центровка ..?... щото като му пусна смукача и веднага гасне е добре загрял ..!

        Коментар


          #5
          fuzz написа:
          ЕЙЙЙ щях да забравя къде могат да му направят дора центровка ..?... щото като му пусна смукача и веднага гасне е добре загрял ..!
          Аз тия дни ще се опитам да правя центровка на моя и ако стане ще ти кажа къде
          <<< Фен клуб на Фиат 126p >>>

          Коментар


            #6
            Тва, че някой ти свирка и маха от друг Фичо не е от вчера и от днес :D И ще бъде все по-често Иначе пружината на самия педал е нещо, което и аз смятам да направя Просто е много разстоянието от педала до мотора ПП-Фъзз, коя година е зверчето?
            Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

            Коментар


              #7
              89година от новите с алтернатора ..! Някой може ли да ми намери двете оплътнения които седят около фара ..?Ок Дани ще те чакам да кажеш

              Коментар


                #8
                Мочета я кажете каксе разглабя тоя педал..?Гледах под барчето имаше една ламарина която се сваля мислех да и развия болтовете но незнам какво държат отдолу и да не стане някой гаф ..!

                Коментар


                  #9
                  fuzz написа:
                  Мочета я кажете каксе разглабя тоя педал..?Гледах под барчето имаше една ламарина която се сваля мислех да и развия болтовете но незнам какво държат отдолу и да не стане някой гаф ..!
                  Abe не ти трябва да разглабяш педала или да го сваляш. От скоростния лост до педалите има една ламарина, която се сваля и се открива основата където е хванат педала на газта за купето. На края на педала има едно ухо дето се хваща жилото - дупчиш някъде дупка и слагаш пружина от ухото до дупката и си готов Ти какво го изкарваш сложно хахахаха Дай на ЛС кажи какви уплътнения точно ти трябват щото се намират разни долу в гаража.
                  <<< Фен клуб на Фиат 126p >>>

                  Коментар


                    #10
                    Здравейте ..!Момчета кажете от къде да си намеря електрическия стартер имам в предвид не този със жилото а този който е изцяло електрически ..!

                    Коментар

                    Working...
                    X