Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане

    Здравейте, бех пуснал моето питане в раздел Дизели под името индикация. Четох ваши предишни теми свързани под заглавието ABS но искам да разбера само едно дали моято кола има АБС защото се си мисля че в началото като си купих колата ми примигваше датчик преди първоначално палене а сега нито свети датчика нито ми бута крака. Номера на рамата е zfa18200004908267 проверих го в предишната тема на линк: http://vin.alfaromeo-bg.com/index.php? но не разбирам кое да гледам дали колата има или няма АБС ако може некой да ми каже ще съм му благодарен.

    #2
    Ето го и самия блок за управление.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Благодаря ти имам това там малкичкото дето е помпа ли му викат дето е до казанчето на хидравликата а другото съсхто има но непосредствено зад двигатела кола Браво 99’ ДЖтД Помпата или това дето си оградил след като върнех контакта продължаваше да бъжика явно релето не е затварало поне така четах въд форумите а сега и индикациата ми я нема на таблото както и самиа АБС ако може некои да ми каже какво да провера релета ли какво и куде да ида най близко до Благоевград , а сега и на капак почна да загрева и да не въртат шерките стига до една чертичка над средата и не се вклучват не знам какво да права благодаря ви предварително

      Коментар


        #4
        Ха тази снимка откъде я изкопахте - аз я търсех под дърво и камък.Ако не се лъжа това е снимката на моето Бравоп.п. Сега си я открих на компа

        Коментар


          #5
          1115 написа:
          Ха тази снимка откъде я изкопахте - аз я търсех под дърво и камък.Ако не се лъжа това е снимката на моето Бравоп.п. Сега си я открих на компа
          Така е като не си пазиш снимките.Вече не помня защо съм я записвал.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Ka3BaM написа:
            Благодаря ти имам това там малкичкото дето е помпа ли му викат дето е до казанчето на хидравликата а другото съсхто има но непосредствено зад двигатела кола Браво 99’ ДЖтД Помпата или това дето си оградил след като върнех контакта продължаваше да бъжика явно релето не е затварало поне така четах въд форумите а сега и индикациата ми я нема на таблото както и самиа АБС ако може некои да ми каже какво да провера релета ли какво и куде да ида най близко до Благоевград , а сега и на капак почна да загрева и да не въртат шерките стига до една чертичка над средата и не се вклучват не знам какво да права благодаря ви предварително
            Чак се чудя как нямаш забележка за правописа още и темата ти е достойна за темата бисери.Може и затова да не искат да ти помогнат колегите.Другото което е не могат да разберат какво е Бравото,с кой мотор.Много странно означение си му дал.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Бравото е 99 година с двигател 1.9 JTD и извинявай те за правописа не е нарочно!

              Коментар


                #8
                бре позасилваш се на прав път да няма коли натискаш по яко спирачката ако ти завлачат колелата нямаш абс ,ако не завлачат имаш тва е.гледай да не си на пясък и отделно като палиш и имаш абс ,абс-а се проверява акто при тва си свтва 1 лампичка с знак абс ако изгасне си ок ако ли не значи нещо не ти е наред с абс-а
                Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                Коментар


                  #9
                  Нали това писах по-рано, че нито ми свети лампичката нито ми чука крачето, а като я купих не мога да се сетя дали при първоначален контакт ми светваше лампичката за абс, но мисля че я имаше индикацията айде ще снимам двигателя та да видите вие да ми кажете дали го има модула.

                  Коментар


                    #10
                    Снимка

                    Здравейте! И извинете за нахалството ,но мисля че с тази снимка ще ми стане ясно вече веднъж за винаги дали имам абс или не!!

                    Коментар


                      #11
                      Ами нямаш.
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #12
                        Е най после светлина в тунела.Аз като разправям,че снимковия материал помага много кой да чуе.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          Да и аз така мисля ще се опитам всичко да снимам стига да мога де!

                          Коментар

                          Working...
                          X