Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

разни неща

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    разни неща

    двуцевка типо 1.4/1.6 (незнам в какво състояние е) -без сондата4 бр кори за врати-типо с ел прозорци,цвят-бежев 10лв 4-тедигитално табло за типо БЕЗ оборотомер 10лвтабло за уно мк1 турбо дизел 10лвбутало и биела от типо 1.4 10лвцялата коруба и термостата за типо 1.6 2вала 10лвстойка за тампона и масления филтър типо 1.6 2вала 10лвтръба от водната помпа типо 1.6 2 вала 5лвза много коли става това 10лвaмортисьор от типо седичи с нормална пружина,тампона е гаден - 15лвспирачни апарати (малките) -типо 1.4/1.6 20лв 2-тапанелчето за светлините за номера-без никакви надписи - 5лвшенкел ляв (малкия шарнир) с главината,полуоската и каретата - 10лврешетка типо 2-те щипки са счупени - 5лвшенкел ляв с каре и главина (малък шарнир) типо - 10лвсъединител за типо 1.6 2вала - 10лвзадни седалки типо на 2(4) части - 10лвкожух за разпределителен вал за типо 1.4/1.6 - 10лвдясна врата типо необорудвана - 10лв казанче за хидравлична течност - 10лвсредния тампон двигател/скорости типо 1.4/1.6 - 10лвтампон на скоростите типо 1.4 1.6 - 10лвшенкел десен(малък шарнир е май),карета,полуоска,главина - 15лвказанче спирачна течност - 5лвнови накладки валео за типо 1.6 2 вала - 10лвmap за типо 1.6 2 вала 15лвклапан за превключване на power/economy за типо с дигитално табло - 10лв2 джанти 13" 4х98 15лв 2-те малко е тъмна снимката но шарката се вижда,другата джанта е с друга шарка (на кръгчета)казанче за хидравлична течност и някакви клапани от 1.6 2 вала всичко 10лвза типо за скоростния лост - 10лв

    #2
    Я да те попитам, дали случайно нямаш за двувалка, за картера, елипсовидните шайби. Трябват ми 11-12 бр.

    Коментар


      #3
      имам някъде със все картера ама къде не знам.

      Коментар


        #4
        Ще откажеш ли 15 лева за 12 бр. такива шайбички. Хайде разтърси се, моля те, че не мога да си затворя двигателя.

        Коментар


          #5
          здрасти......трябва ми ей тази работа, от халоген(типо/темпра),само че за дугия халоген..... дори и да е раздробено на парчета, аз ще си го възстановя...при мен изобщо липсваако можеш да намериш каквито и да е останки, ще съм ти задължен....разбира се ще си платим де, дори и за парченца
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            phoenix написа:
            здрасти......трябва ми ей тази работа, от халоген(типо/темпра),само че за дугия халоген..... дори и да е раздробено на парчета, аз ще си го възстановя...при мен изобщо липсваако можеш да намериш каквито и да е останки, ще съм ти задължен....разбира се ще си платим де, дори и за парченца
            левия ли ти трябва ако не съм го изхвърлил мисля че имам след малко ще проверя и ще пиша
            FIAT - TIPO 2.0i.е

            Коментар


              #7
              да за левия става дума, ама ако намериш и някакви други парчетии насреща съм, всичко ще взема, не се знае как ще успея да ги напасна.Ей пак ще имаме да черпим май.
              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
              ИТАЛФЕСТ 2007

              Коментар


                #8
                нямам го

                Коментар


                  #9
                  добавени нови чарколяцинякои цени не са твърди

                  Коментар


                    #10
                    :P

                    Коментар


                      #11
                      промяна на ценитевсички нещаот 10 до 20лв се дават за 10лвот 20лв до хх лв се дават за 20лв

                      Коментар


                        #12
                        Двуцевката дали е същата и ще стане ли на карбураторно Типо 1.4?Сондата може ли да се махне, щото аз нямам такова животно, пък не ми и трябва...Здрава ли е двуцевката?
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          здрава е и става

                          Коментар


                            #14
                            плафон за типо 10лв

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X