Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За Пунто

    Пълен салон-4 седалки и задните кори,с меките подглавници е не с пласмасовите-100лв...Задни стъкла за двуврато-по 15лв...Вал от Пунто 75-става за тунинг на синкоенто,пунто 55 и 60 -цена 50лвЗадна врата от Пунто със стъклото и сичко-50лвКупе+две врати-заден мост от пунто ГТ с дисковете,здрав преден мост,гърне тип ремус неръждавейка-сичко за 300лв...+ още неща,като огледало,стоп и други там глупости...Питайте...

    #2
    Огледалото само едно ли е и кое е? Колко го даваш?За Пунто двувратка става въпрос нали.
    Fiat Punto 1.7 TD

    Коментар


      #3
      За Пунто ми трябва:1. Пластмасата над задния номер(на петата врата), може и без плафоните. 2. За шофьорска седалка на двуврато - пластмасата от дясната стана на седалката, заедно с врътката за нагласяне на облегалката. 3. Ръчката която отваря багажника от купето.4. Евентуално - шофьорски сенник, макар че го пооправих.5. Фиксаторите за двуврато (мисля че стават и от четириврато) на вратите - вървят с часта от пантата захваната за купето. Предствляват едни овални метални пръчки от стоманизирана сплав - при мен и на двете врати са счупени и не подлежат на заваряване, а без тях вратите летят ако е на наклон колата. Предполагам вървят направо с половината панта.Всичко това го купувам веднага, стига цената да е разумна.
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Един приятел търси радиатор - ако имаш кажи цена.
        Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

        Коментар


          #5
          огледало-дясно 25лвИам пласмасата над номера-10лв(изглежка като карбон само че)

          Коментар


            #6
            UnoGT написа:
            огледало-дясно 25лвИам пласмасата над номера-10лв(изглежка като карбон само че)
            А нещо от другите неща - поне не можеш ли да ми свалиш пантите от купето със фиксаторите - ако са здрави.Виж и за ръчката дето отваря багажника отвътре.Иначе пластмаста над номер ая взимам 100%.Виж за другите работи, а на ЛС ти пращам адрес за куриер с наложен платеж.Колкото повече работи ми изпратиш - по-добре.
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Колега, трябват ми няколко неща от Puntoto, ако разбира се не си ги продал вече. Ето какво ми трябва: антената на покрива, волан (ако е от този с бутоните на него), фарове за мъгла (ако имаш), мигачи и предни фарове, джанти някакви, ако имаш (но не ламаринени), задните амортисиори на 5тата врата (багажника), облегалки за главите (ако са платнени и плътни, а не нарезаните с дупките). Свещи 4 броя, ако са читави, Скоростният лост с кожа ли е или е с гума? Задна чиатачка, ако е сравнително нова. Ами това е засега. Очаквам да пишеш и да кажеш дали може да ми запазиш тези неща и разбира се да кажеш цени. Поздрави и до скоро.
              Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
              Настояща: VW Polo 1.1i '92

              Коментар


                #8
                задни колани комплекта цена

                Коментар


                  #9
                  пич снимай гърнето, ако ми хареса взимам го.

                  Коментар


                    #10
                    0896/170-843

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        газова-150лвПанасоник+cd changer(много запазени и почти нови)150лвКоментар по всички цени

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            имаш ли гуми и ако са 165/65/14 да ми кажеш цена, че търся зимни, ако са добри да ги купа .благодаря

                            Коментар


                              #15
                              Пусни една снимка на гърнето наистина, ако не му хареса на него, може на мен да ми хареса :D

                              Коментар

                              Working...
                              X