Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мр3 радио трансмитер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    мр3 радио трансмитер

    Продавам МР3 радио трансмитер за кола с дистанционно управление захранва се от запалката работи с флаш памет цена 35лв 0877 556311

    #2
    да снимки да го видим ко е тва чудо
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      Колега, ако пратиш снимчици няма да ти се разсърдя и аз, макар че не са много важни, ако работи читаво ще го взема.
      Винаги може повече!!!
      Фиат Брава 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Продадено ли е.
        ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

        Коментар


          #5
          Не съм пробвал такова чудо, но мисля да си взема. Само незнам дали ще е добър звука или ще пращи, защото ако има смущения май не си заслужава.

          Коментар


            #6
            Нови се продават за 35 лева...Един приятел има такова..не вади добър звук...според мен не си заслужава..има СД-та вече по 70-80 лева с ЮСБ по-добре да дадеш още толкова и да си имаш БАШ СД...цената е двойна..но не е чак толкова много..всеки си преценява според възможностите..

            Коментар


              #7
              coolboby написа:
              Нови се продават за 35 лева...Един приятел има такова..не вади добър звук...според мен не си заслужава..има СД-та вече по 70-80 лева с ЮСБ по-добре да дадеш още толкова и да си имаш БАШ СД...цената е двойна..но не е чак толкова много..всеки си преценява според възможностите..
              къде ги има тия сд-та с usb за 70 лева

              Коментар


                #8
                И ако има USB или карта, СД-то за какво ти е... А то за 70-80 лева ще да е някакво НЕО, от което може да ти побелее косата.
                Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                Коментар


                  #9
                  mvmrik написа:
                  къде ги има тия сд-та с usb за 70 лева
                  Очаквах такъв Коментар...Има по 70-80 лева..макар и НЕО или ДЕУ...Доколкото съм чувал НЕО Самсунг..и всичките други марки се сглабят на едно място...

                  Коментар


                    #10
                    Абе то може да се сглобяват в Китай или Турция, ама едно е частите му да са Самсунг или Сони например, друго е да са НЕО, каквато марка не съществува.
                    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                    Коментар


                      #11
                      sugarboy написа:
                      Абе то може да се сглобяват в Китай или Турция, ама едно е частите му да са Самсунг или Сони например, друго е да са НЕО, каквато марка не съществува.
                      Според теб ли не съществува..?

                      Коментар


                        #12
                        Според всеки сериозен купувач, който отвръща глава с презрение, като види такова произведение на сбирщайн индустрията.
                        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                        Коментар


                          #13
                          А я вижте този трансмитер - http://get.bg/catalog/product_info.p...ducts_id=22293 и примерно тази памет - http://get.bg/catalog/product_info.p...ducts_id=18326 дали ще са съвместими. Ако могат да работят двете значи ще ми излезе 69лв трансмитера + 1GB памет. Засега не искам да махам оригиналното касетофонче защото ми харесва как изглежда с него и мисля че ще е грозно ако се сложи друго, пък и не ми се дават повече пари. По нататък може да си купя и нещо по-добро.

                          Коментар


                            #14
                            coolboby написа:
                            sugarboy написа:
                            Абе то може да се сглобяват в Китай или Турция, ама едно е частите му да са Самсунг или Сони например, друго е да са НЕО, каквато марка не съществува.
                            Според теб ли не съществува..?
                            Като нищо може и да не съществува. Цитата по-долу е от човек който е навътре в нещатакоментара му тук е за друга "марка" но няма да се учудя и с въпросното Нео да е същото)"Такава марка sang не съществува. Измислена е от голяма БГ търговска верига преди около 6 години. Поръчват се разни неща от разни места и се надписват по този начин - същата работа като Praktica и т.н.Elite, Crown и др подобни."
                            Ex Fiat 126P
                            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                            Alfa Romeo 147 1.6 TS
                            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                            Коментар


                              #15
                              Това означава ли че марката не съществува? Почти всички марки работят по този начин. Купуваш си DVD Sony и ко да видиш - асемблирано от LiteOn за Сони. С почти всичко е така. Въпроса е че като поръчваш в Китай имаш избор освен от продукти и от качество. Имат нива и в зависимост от това което избереш получаваш и различна цена! Просто по-готините марки поръчват по-качественно (не винаги за съжаление) а другите - по-некачественно. Марката НЕО е на КК (Техномаркет). Марката Сони е на (не знам точно). Различни фирми, различно качество, различна политика ... но това не означава че НЕО не съществува! С Елит, Санг нещата са по същия начин.Относно практика - мога само да се усмихна:http://www.praktica.de/
                              Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                              Коментар

                              Working...
                              X