Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава - Fiat Punto 1,7 TD ELX

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава - Fiat Punto 1,7 TD ELX

    Продавам:Fiat Punto 1,7 TD ELX 115000 кммай 1998 г.ABSAirbagАлармаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматикМеталикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключванеКолата има автокаско, винетка, гражданска, нови летни гуми и е със сменени консумативи.Намира се в БургасЦена: 4500 Тел: 0885563667
    Сега: Пунто 1,7 ТД ЕЛХ
    Преди: Браво 1,6 16в SX

    #2
    Още снимки:
    Сега: Пунто 1,7 ТД ЕЛХ
    Преди: Браво 1,6 16в SX

    Коментар


      #3
      Ти си луд гидия, момче...Хубава кола ОК...ама за тея пари 2 пунто-та ще си вземе човек...

      Коментар


        #4
        coolboby написа:
        Ти си луд гидия, момче...Хубава кола ОК...ама за тея пари 2 пунто-та ще си вземе човек...
        За тез пари едва ли ще си вземеш две такива коли. А пък и не съм готов да се разделя толкова лесно с количката. Yellow_Flash_Colorz_PDT_19
        Сега: Пунто 1,7 ТД ЕЛХ
        Преди: Браво 1,6 16в SX

        Коментар


          #5
          Е две няма да са..ама Браво/а можеш да вземеш за тия пари..по-висок клас са..цената зависи от пазара...нищо лично пич, ама малко множко пари са..Сори за спама...Лека вечер

          Коментар


            #6
            coolboby написа:
            Ти си луд гидия, момче...Хубава кола ОК...ама за тея пари 2 пунто-та ще си вземе човек...
            Ако ми намериш Пунто като това за 1/2 от тази цена ще ти призная Преди да пишеш разни неща виж какви екстри има, на колко години е и т.н.Моето от подписа е същото + още няколко неща и за под 5000лв. няма да се разделя с него, защото знам какво карам Браво/Брава за 4500 лв. всички знаем как ще изглежда Как винаги ще се намери някой коментатор ...
            http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
            Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
            FIAT Punto 02' 1.9 JTD
            FIAT Punto 99' 1.7 TD

            Коментар


              #7
              coolboby написа:
              ..цената зависи от пазара...

              Коментар

              Working...
              X