Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв модел е този ФИАТ ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какъв модел е този ФИАТ ?

    Какъв ФИАТ е това?

    #2
    Хъм... аз мислех, че палио-то е малка колица - като сиченцото....

    Коментар


      #3
      За сьжаление, до този момент няма верен отговор, така,че бирата се пази в хладилника!А, как я намирате като екстериор? Модела е в серийно производство!

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          hit-ko написа:
          А, как я намирате като екстериор?
          Много германси ми изглежда с тези фарове....

          Коментар


            #6
            hit-ko написа:
            За сьжаление, до този момент няма верен отговор, така,че бирата се пази в хладилника!А, как я намирате като екстериор? Модела е в серийно производство!
            Добре де .... Fiat Siena II която е Fiat Palio II с багажник .... така добре ли е?ето ти я в друг цвят:а и отзад ....а и таблото: /е малко е дясно ... но ....
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #7
              hit-ko написа:
              така,че бирата се пази в хладилника!
              Да не забравиш да я донесеш в сряда ама 03.08.2005 .... на сбирката в София .... с mariobg ще сме там и ще я пием ....
              Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

              Коментар


                #8
                Колеги, с представянето на този интересен модел на Фиат, разгледан над 100 пьти, не смятам,че се "ебавам" с потребителите на форума! Много грозно звучи и сьвсем неуместно сте класифицирали инициативата ми! Едва ли приемате сериозно, че Регатата е Ритмо с багажник, Темпрата - Типо с багажник, Бравата - Браво , Марея и.т.н. Всеки модел си е строга индивидуалност, сьс собственни достойнства и име, иначе какво ще му пречи на Фиат да ги крьщава като вас. Идеята в случая беше в интересна форма да се запознават потребителите на форума с новите модели на ФИАТ,/ а това е АЛБЕА-2005 и си заслужава вниманието, понеже колкото прилича на Сиена, толкова се и различава!/, да се изтькват предимства и недостатьци и с това да се популяризира ФИАТ, което си мисля, че трябва да е и общата ни цел!

                Коментар


                  #9
                  hit-ko написа:
                  АЛБЕА-2005 и си заслужава вниманието, понеже колкото прилича на Сиена, толкова се и различава!
                  Абе и аз не се заяждам ама от вчера както постна снимката .... ровя нета ... а си мисля че доста ме бива ... но не можах да намеря Fiat Albea по различен от този:а той определено не прилича на снимката ти ....Ще те помоля ако имаш линк и ние да видим нещо ..... за тази Fiat Albea II - нали така?
                  Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                  Коментар


                    #10
                    Христо, за тази машина ли казваше, че е фабрично с 2 вида гориво?
                    Фабрично, не ! На този автомобил в Ауто Италия се монтира италиански газов инжексион за пропан-бутан или за метан. Предимството му е,че монтиран за пропан-бутан, само сьс смяна на бутилката и инжекторите става за метан и обратно! Карал сьм такава на метан и вьрви като на бензин, с тази разлика, че метана е най-евтиното гориво и с 3.50лв изминаваш 100км !

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Хит-Ко, не си ме разбрал за "ебавам" де. Използвал съм думата в закачливата й форма ссмивка на лицето у
                        Никога не сьм си и помислял, че човек, толкова отговорен кьм този форум , би си позволил подобно отношение! Нямам такива сьмнения и исках да разсеем сьмненията и у потребителите, да се надаваме , че е станало! А ето ви и повече инфо за красавицата вече и с" Multijet "- №1 на Коман-рейлите!!!

                        Коментар


                          #13
                          А ето и интериора.....

                          Коментар


                            #14
                            И ооще една...

                            Коментар


                              #15
                              Ozakinci Otomotiv Ticaret A.S.Turk mali galiba...Само в Турция ли се произвежда това чудо?

                              Коментар

                              Working...
                              X