Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За номера на един ваучер.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За номера на един ваучер.

    Седим си с жената онзи ден и си бърборим, и по едно времи звъни нейният телефонЖена ми)Да?-Ало, позна ли кой се обажа? (на мен веднага ми светна за какво става въпрос)-Ми незнам, немога да се сетя(аз и викам , абе кажи :Ооо, Ванче как си , що си? Да играе театър)-Имаш ли роднини от село?-Нямам, аз съм градско чедо.-Ама как да нямаш , сети се де! Тук жена ми взе да се смее и затвори.Аз взех да се ядосвам , че не е говорила повече та да набута мацката поне откъм ваучер.Но понеже телефоните са ни така да се каже поредни(нещо такова: 0898 555 675 и 0898 555 679), си викам ако тая кара по ред ще стигне и до мен.И зачаках.След 5 мин. моя тел. звъни.Същия номер.Вдигам, хм подготвен.Започвам да разтягам локуми.Тя-Ало , здрасти , позна ли кой се обажда? (това е ключовият момент)АЗ- Ооо, здасти Нинче.Как си не си се обаждала от много време.(прави ми впечатление неуверения глас , явно аматьори)-Ами ние сме в центъра .-Ама ти с мъжът ли си?-Да.Ама имаме проблем(разбира се)-Казвай де.-Ами ние сме в едно село(а бяха в центъра на града)Искам голяма услуга.-Казвай де ,за теб съм готов на всичко -Ами искам да ми купиш 2 ваучера по 20 лв. на Вивател(Е дойдохме си на думата.Ама не казва че трябва да и продиктувам кода.Явно предполага , че се сещам)-Добре-казвам.Ама чакай да се сетя от къде(Започвам да мисля на глас.)Пак "Нинчето"-Ама нали ще ми купиш?-Ама разбира се само да се сетя от къде.-Добре , очаквай обаждане след 20 минути.-О.К., ще очаквам. Затварям тела и се късам от смях.Отчетох 2 мин. разговор .Викам си, най лесно е да им теглиш по една солена на такива ама какво печелиш?Поне да ги набутам малко с ваучера.Викам на жена ми дай да измислим два номера .Обаче проблем: с колко цифри е кода? С 10 ли, с 12 ли.Като не сме ползвали такова нещо.А сега де. Дай да пишем с 12 цифри па квото стане. След 12 мин тела дрънка."Нинчето"- Ало купи ли ми ваучери?АЗ- -(Запъхтяно) Ох остави се голямо бързане.-Ама купи ли ми?(настоятелно)-Абе купих ти ама...-Кажи ми номерата!-Чакай бе жена карам колата ще се блъсна,чакай малко.(едва си подтискам смеха , жената се спука)Имаше още малко ала-бала и си викам я чакай да се изгавря още по-гадно.-Абе "Нинче" другия път искам да си сама и да ми се обадиш .-Добре ... Дай ми номера!-Добре де, само да изтрия картата.Ама помниш ли колко ни беше хубаво предния път, нали знаеш колко обичам задна пр...а ...... Тук следва дълъг разговор със сексуална насоченост и много ама много нецензурни думички.А "Нинчето" постоянно пита за номера на ваучера.Е, продиктувах единия ама май се усети , че цифрите са по-малко.Те били 15.По едно време и викам.-Маце кажи има ли далавера в тая работа.-Има - ама не се еща че се бъзикам.Започва яко да ме напушва смях.Едва издържам.Викам й.-Знаеш ли че си много тъпа!-А?-Толкова си тъпа та чак вдлъбната.-А?-Ми не се ли усещаш ,че те бъзикам.-А? Май запецна на А. Помълча, помълча и затвориТози път 4 минути.Еми колкото толкова дето се вика.Другия път повече .
    Punto 55 SX

    #2
    Това с ваучерите е стар номер. Доста наивни хора изгоряха. Радвам се, че си го описал подробно.Надявам се тези, които го прочетат да не изгорят.
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #3
      Ееех , голям смях.Преди малко пак ми се обажда същата шматка.Само , че си скрила номера .Викам и "Нинче" нали скоро си говорихме.(Припомних и някои неща) .Поне си записвайте номерата на които се обаждате бре.Питам я пак как е далаверата.Няма далавера вика Теглих и една , че не ми се занимаше с глупости.
      Punto 55 SX

      Коментар


        #4
        Де и едни мои познати да се бяха сетили като теб...Ами сигурно още си говорят с ваучерите на стойност 400лв(!).Това е като са щури.

        Коментар


          #5
          Една баба миналият ден се жалваше в РПУ-то,че изгоряла с 250 лв. за ваучери.Ама хората изобщо не се замислят да се обадят на роднините си които уж ги тарсят.Знаят телефоните им,чуват за измамите,ама не се обаждат,чак след като продиктуват номерата тогава се обаждат да питат.

          Коментар

          Working...
          X