Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава се ПЕЖО 106, 1997 г., 4200 лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава се ПЕЖО 106, 1997 г., 4200 лв.

    Данни: Дата на производство - юли 1997 г. Тип двигател - Бензинов Мощност (к.с.) - 57 к.с. Скоростна кутия - Ръчна Категория - Хечбек Пробег - 160370 км Цвят - Зелен Особености: 2(3) Врати Airbag Аларма Ел. Стъкла Застраховка Климатик Металик Серво управление Центр. заключване колата е карана само от жена, т.е. пазена е, и е поддържана добре. телефон за връзка: 0886 799 299, 0888 766 359 снимки утре!
    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

    #2
    Re: Продава се ПЕЖО 106, 1997 г., 4200 лв.

    toko написа:
    колата е карана само от жена, т.е. пазена е, и е поддържана добре.
    Не е гаранция, че е много пазена. Ако се е учила на нея (както аз на мойто Punto) няма да е много запазена ПП: Не казвам, че жените са лоши шофьори. Даже има и жени състезателки, на които вече свалям шапкаНепременно да дадеш фотоси :P
    Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
    Настояща: VW Polo 1.1i '92

    Коментар


      #3
      на стари коли гаранция нема иначе мацката е така да се каже интелигентно момиче и не ми се вярва да е правила простотии, а и си кара де..а пък фотоси чакам още да ми прати, за да ги кача!
      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

      Коментар

      Working...
      X