Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И отново...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И отново...

    Приятели днес сутринта към 6.30 се прибирах с автобуса от Слънчев бряг. На спирката нямаше жив човек - бяхме само аз и един мой приятел и станахме свидетели на поредната катастрофа. Такова нещо не бях виждал през живота си. Ситуацията беше следната. .. Един мерцедес се движеше по главното щосе по което минават автобусите там и беше намали и почти спрял за да направи ляв завой. Зад него обаче се движи засилен форд мондео. Мондеото минава отляво точно когато мерцедеса започва завоя и удър. Незнам каква е била причината ... можеби форда не е видял мигача и искал да изпревари, може би пък го е видял твърде късно и се е опитал да спре и не е можал .. интересното беше че нямаше никакъв спирачен път. Не се чуха да изсвирят спирачки въобще. Може и да са отказалаи. . .... та после картинката беше ужасна. Форда отскочи се едно на филм. Не вярвах че кола може да отскочи така се едно е на рампа. Отнесе един знак направо с основата, отскочи в едно дърво и се заби в пътя. .. . Баше абсолютно пусто само аз и приятеля ми на спирката и се случваше точно през нас. Еърбеците се бяха отворили и само гледахме как колата лети пред нас и вътре се люшкат глави. ... Извадихме шофиора беше явно само със счупен нос. В колата имаше още една жена и едно момиче. Те изглеждаха невредими , само в шок. .... В мерцедеса ест. беше мутра и някаф който го караше явно.Идва там а те са добре, те не можеха да говорят от стреса хората той се хили. Мутрата пък беше пияна и само псуваше хората. .... Имаше едно ченге ..... просот нямам думи ... идва там вика аз се обадих на колегите и тва беше. Въобще дори не отиде при хората да ги пита как са, добре ли са .... ужас.Та така колеги ... ужасът продължава
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    #2
    Има ли право на ляв завой там или не? Ако е има, значи тоя с мондеото е виновен. А мутрите на тях всеки ден им е безкрайна сватба и е нормално да е пил, но пък има шофьор, което го оправдава. Само не разбрах кой се е хилел ?
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      А мутрите на тях всеки ден им е безкрайна сватба и е нормално да е пилВсе пак те живеят ден за ден.Днес са тук утре са гръмнати
      ланчия либра 2.4 jtd 150к 2005 г--учебна

      Коментар


        #4
        Мерцедеса има право на ляв завой. Парадоксално но факт че тоя с мондеото е виновен. Същия малко преди да се разбие е минал покрай един познат със голяма скорост и замалко не е завлакал и тях. Тва го разбрах по късно. А тоз дето се хилеше беше шофьора на мутрата
        Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


        Когато целта е всичко и пътят е без значение!

        Коментар


          #5
          Сами ще се унищожим и това е Толкова ли е трудно да се спазват поне ограниченията за скоростта и за изпреварването. Добре че този път поне няма жертви.
          "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

          Fiat Tempra 1.9 TDs
          Subaru Legacy 2.0i

          Коментар


            #6
            Днес ми се случи същата случка(ще правя ляв завой и ме изпреварват) само че мен реши да ме изпревари един дядка със симсонка.Изпуснах да го сваля от моторчето и да го просна на асфалта по очи и не стига че не го бутнах ами се опита и да ме изкара и виновен и взе да спори с мен
            ланчия либра 2.4 jtd 150к 2005 г--учебна

            Коментар


              #7
              Interceptor написа:
              Мерцедеса има право на ляв завой. Парадоксално но факт че тоя с мондеото е виновен. Същия малко преди да се разбие е минал покрай един познат със голяма скорост и замалко не е завлакал и тях. Тва го разбрах по късно. А тоз дето се хилеше беше шофьора на мутрата
              Изобщо не е парадоксално! Щом е спрял за да прави ляв завой - предполагам, че има кръстовище.А изпреварванията на кръстовища са АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНИ!
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                Ами нормална случка, малко неприятно но все пак на пътя се случват именно такива работи.Естествено е на пътя да се блъскат коли а не дирижабли!Аз съм бил в същата ситуация. Все едно съм бил в мерцедеса, само че в случая беше Ланча Дедра.Чакаха ме хората спряли в страни от пътя, аз се качих на задната седалка, колегата запали, даде ляв мигач с намерението да обърне посоката. Погледна в огледалото и започна да обръща.В това време отзад, без абсолютно никакъв спирачен път ни нацепи един мерцедес, 124-ка. Странично, в предния ляв калник - тъкмо бяхме се изнесли едно хубаво.Просто колегата не видя 124-та - както всички знаем, в огледалото има една зона в която не се вижда ако има кола.Мъртва зона, както се казва.Онзи с мерцедеса пък не успя да отреагира, а и не караше много бавно.Та кофти се получи, само смачкани ламарини, нямаше повреди по хората.По принцип ние бяхме виновни но пак казвам - СЪВСЕМ НОРМАЛНА СЛУЧКА.В тоя раздел на мен лично ми писна да чета епитети по адрес на участници в ПТП.Смешно е в повечето случаи, все едно кометниращите са светци които никога не правят грешки!
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар

                Working...
                X