Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Като му дойде времето за нова кола, каква ще е тя?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Като му дойде времето за нова кола, каква ще е тя?

    Мина вече повече от година откакто взех Бравото. Близките 5 години сигурно ще карам него. Но колкото и да ни харесват или не нашите коли, рано или късно идва време за смяната им.Но ако предположим, че около нова година трябва да си направите подарък - нова колца - каква ще е тя?Лично аз ще се заглеждам по високопроходими автомобили. Ако става въпрос за ФИАТ това ще е Панда 1.3 мултиджет. Ако ще е друга марка - предполагам Тойота Ландкрузър. Вие с какво бихте заменили вашата кола?

    #2
    аз мисля следващата кола да ми е хонда акорд или форд мондео комби

    Коментар


      #3
      това е в мечтите ми:1) Alfa Romeo CrossWagon Q4;2) Subaru OUTBACK.
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        хмм следващата ми ще е или стило 1.8 16V или астра (като патрулките моидела) или форд фокус пак 1.8 мотор....
        ex Fiat Bravo GT

        Коментар


          #5
          Едва ли скоро ще го сменям моето!За европейска кола не го сменям. - За японска - Subaru B11S.То е ясно защо - дизайнера му Андреас Цапатинас, който в "Чентро стайл" на FIAT създаде най-успешните модели Fiat Coupe (интериор) и Alfa Rmeo 145, 146, GTV, Spider, Alfa 156 и 166, сега чертае новата серия "най-доброто от Subaru".

          Коментар


            #6
            Alfa Romeo Brera , повече няма какво да кажа
            FIAT Stilo 1.4 16V
            FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

            Коментар


              #7
              Ех аз скоро (преди 25 дни) си взех нова колица - Мареа.Много се радвам на подарака който си направих - днес си покарах Типото и ми стана лошо , незнам как жена ми го кара това таралясниче.Следващата я планирам за след 2г. и сигурно ще е нещо я джип я некоя семейна колица .

              Коментар


                #8
                определено сивик ВТИ
                "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                Коментар


                  #9
                  За друга кола не се замислям, но предполагам, че ще бъде "Coupe II" като излезе. До тогава има достатъчно време да се радвам на сегашното

                  Коментар


                    #10
                    Аз от скоро съм с брава но като разглеждам новите модели след някоя друга година като ми омръзне сигурно ще си взема FIAT IDEA или STILO .

                    Коментар


                      #11
                      Ами ... чакам да излезе и за България ... чух че от другия месец я пускат в Италия .... New Croma .... но като знам какъв зор е по митниците ... не ми се занимава ...... И по точно модела: 2.4 MultiJet turbodiesel 200bhp ....
                      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                      Коментар


                        #12
                        Аз съм скромен - мился до догодина да сменя Типото с една Бравичка че Марейките ми идват малко скъпички. Иначе не бих отказал една по-нова Алфичка или пък Тойота Авенсис или Корола даже и версо.
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          me_to_u написа:
                          За друга кола не се замислям, но предполагам, че ще бъде "Coupe II" като излезе. До тогава има достатъчно време да се радвам на сегашното
                          Ще има ли такова чудо като Купе2? Аз като купувах моето Браво доста време не можах да се откъсна от едно Купе, но не ми достигаха около 4000 лева за него

                          Коментар


                            #14
                            Според много източници ще има такова нещо, очакванията обаче са за 2007 най-рано. Крис Бенгъл пак е изявил желание за участие в отбор с "Пининфарина", ама май няма да е той късметлията...До тогава има време да се радваме на "старото".

                            Коментар


                              #15
                              STILO ABARTH 2.4 ьа може и STILO Schumacher
                              FIAT Coupe

                              Коментар

                              Working...
                              X