Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да започнем и в Русе .........

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хайде да започнем и в Русе .........

    Гледам в събота сме станало десет човека от Русе .... мисля да се организираме и да се видим а?Не за друго ами поне по една бира да пием .... е може и и друго - който каквото му се иска .... а?Предлагам деня да е сряда, а? А мястото? ...... като се замисля .... къде .... 1. OMV на гарата2. Кръговото пред парка /на младежта/ .... пред вазата ....Хайде колеги ... чакам ....
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2

    Коментар


      #3
      Ами трябва да ме приобщите към срещите ....още не мога да се реша. Случва се да прескачам до Русе .Иво ти къде живееш ако не е тайна Мисля си че като си сложим лепенките на сайта и ще си познаваме колите по-лесно. Ето днес на бул. България видях едно червено Купе с отворен капак на резервоара и се зачудих дали не е на някой от форума ? да си признае аке от тук

      Коментар


        #4
        Здравейте момчета, и аз съм навит да си имаме ден и час на феновете от русе и да се събираме.Така че, решавайте кога и къде и аз ще съм там!!!!! :D :D :D

        Коментар


          #5
          mariobg написа:
          И аз съм за, тази събота бе ударен крайъгълният камък.
          Е ами ... то все някой трябваше да го направи ... и както писах по горе .... поне по бира да пием ...
          mariobg написа:
          Иво още веднъж благодаря за превоза, че какъв дъжд се изля, не е истина
          Моля, моля ... пак заповядай .... в случай че ти трябва надежден, бъърз и елегантен превоз .... все пак лимузина си е .... темпъра ..... поне аз така си мисля ....
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #6
            1115 написа:
            Иво ти къде живееш ако не е тайна
            Заповядай ... в красивия ни град.... :D Аз съм точно на входа на Русе от към София .... /на първия вход/ минара се под един мост и се качва на него след това се спусакш и отиваш към ЖП гарата ... по пътя ти от ляво в другото платно, преди да си стигнал ЖП гарата има OMV, а преди да си стигнал OMV-то ...пак в ляво има един блок на различни етажи - от 5 до 14 ... "Тотлебен" се казва ... те там ....Надявам се да си ме разбрал ....а иначе 088 9 242 369
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #7
              goshes написа:
              Здравейте момчета, и аз съм навит да си имаме ден и час на феновете от русе и да се събираме.Така че, решавайте кога и къде и аз ще съм там!!!!! :D :D :D
              Ами аз:
              ivo написа:
              Предлагам деня да е сряда, а? А мястото? ...... като се замисля .... къде .... 1. OMV на гарата 2. Кръговото пред парка /на младежта/ .... пред вазата ....
              Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

              Коментар


                #8
                Mitko написа:
                В момента в който решите ще се появи още една важна тема в "Срещи и мероприятия", а именно мястото и деня на редовните срещи в Русе.
                Следи ни .... и надявам се скоро ... да я има като важна тема ............
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар


                  #9
                  Среща в Русе 3.08.05(сряда)

                  Момчета(и момичета евентуално)предлагам да се срещнем утре (3.08.05) в 19.00h.Място на срещата :град Русе, OMV на гарата!!!!!

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      Среща в русе

                      Здравейте, предната сряда нищо не се получи на ОМV-то в Русе.Ако има желаещи да дойдат тази сряда 10 август в 19.00h на същото място.Със сигурност аз ще съм там и още 3-ма русенски фена на FIAT.

                      Коментар

                      Working...
                      X