Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам 2 седалки с аербеци за фиат браво -а марея 2001г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам 2 седалки с аербеци за фиат браво -а марея 2001г

    цена 250 лв 2те перфектни седалките са спортните за модела снимките 6те ги ка4а утре тел 0896823330 варна

    #2
    хмм, аз спротни за Браво не знам да има, всички са еднакви, плат или кожа, ако може снимки да качиш и да кажеш имат ли механизъм за бутане напред (за Браво с 2 врати) щото ако са от Мареа или Брава сигурно нямат...
    ex Fiat Bravo GT

    Коментар


      #3
      Я верно дай снимки, че ме заинтригува.

      Коментар


        #4
        6те ги ка4а неска

        Коментар


          #5
          ,

          ето ги снимките

          Коментар


            #6
            нова цена 220

            Коментар


              #7
              Това са си обикновени седалки за Браво GT и искам да разбера за какви еърбегс става дума.П. С. Моля те не пиши на развалена кирилица за Ш и Ч си имаме букви, а не цифри.
              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

              Коментар


                #8
                Интересно ми е защо продаваш само предните седалки..а не и задните...? Какъв е смисъла? Все едно да си купиш една обувка?

                Коментар


                  #9
                  coolboby еми ако намери6 рекаро салон за фиат браво с задни седалки 6те ги купя

                  Коментар


                    #10
                    balkanski написа:
                    coolboby еми ако намери6 рекаро салон за фиат браво с задни седалки 6те ги купя
                    Какъв рекаро салон това са стандартни седалки за Браво ГТ! Има си и задни по принцип същите!Успех в продажбата, цената ми изглежда сносна.
                    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                    Коментар


                      #11
                      EVITA написа:
                      balkanski написа:
                      coolboby еми ако намери6 рекаро салон за фиат браво с задни седалки 6те ги купя
                      Какъв рекаро салон това са стандартни седалки за Браво ГТ! Има си и задни по принцип същите!Успех в продажбата, цената ми изглежда сносна.
                      Ти май не схвана нещо!
                      Bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        balkanski написа:
                        coolboby еми ако намери6 рекаро салон за фиат браво с задни седалки 6те ги купя
                        Само две неща неможах да разбера..На кое му викаш седалка Recaro и пак ще попитам, защо само предните? Явно от скоро караш Фиат!!!! Щом смяташ, че седалката може да пасне на Брава и на Мареа..всъщност тя ще пасне..но тва ключе отстрани на седалката се слага само при 2-врати коли.....

                        Коментар


                          #13
                          coolbobyти маи не може6 да 4ете6 а казах ти 4е ако ми намери6 рекаро салон с предни и задни седалки 6те ти ги купя а то маи маи няма задни на рекаро поне не сам виждал пита6 ме за ко си продавам само предните е ко да си продам задните и да стоя с 2 предни спорни тссссссссссссссссс и има 2 вида седалки едните са на гт като моите а другите са си стандартни ако не знае6!!!!!!!!!!!!

                          Коментар


                            #14
                            Ае продавай си табуретките научи се да пишеш и не ме занимавай повече..Ае сектир от тука!

                            Коментар


                              #15
                              EVITA написа:
                              Какъв рекаро салон това са стандартни седалки за Браво ГТ! Има си и задни по принцип същите!
                              Май не те разбраха balkanski Това Рекаро върви при Голфовете .Ти просто продаваш две седалки от Браво! Модела за всички е един и на Мареа най-вероятно ще станат ,въпреки че ще изглежда странно И все пак който е решил да си сменя седалките с твойте ,най-вероятно ще иска комплекта ,а не сини кори ,сиви предни седалки и задни черни такива примерно
                              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X