Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

МАРЕА 2000 20V 98г.-5000!!!-СПЕШНО+снимки-продадена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    МАРЕА 2000 20V 98г.-5000!!!-СПЕШНО+снимки-продадена

    108000!!!.перфектно състояние.аир бег,климатроник. 4 ел.стъкла. ценрално. мулти волан. бордови компютър, серво, абс, ел.огледала, лети джанти. сменени абсолютно всички консумативи-ремък,ролки,масло,филтри/и на климата/. каско. нов внос договаряне, бартер. работи като часовник0899/456-666 0885/256-666

    #2
    108000 трябва да са километрите? Пусни снимки.
    Bravo HGT 2001

    Коментар


      #3
      Re: МАРЕА 2000 20V 98п-5600

      zews написа:
      108000!!!.перфектно състояние.аир бег,климатроник.4 ел.стъкла.ценрално.мулти волан.бордови компютър,серво,абс,ел.огледала, лети джанти. сменени абсолютно всички консумативи-ремък, ролки, масло, филтри/и на климата/. каско. нов внос договаряне, бартер. рабори като часовник0899/456-666 0885/256-666
      колега дай малко повече инфо и снимки
      BMW E39 2.5I
      http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

      Коментар


        #4
        !

        снимките ще ги имате до 1 ден.км вече са 109000.колата е регистрирана и по нея е сменено всичко необходимо.внесена е преди 2 месеца

        Коментар


          #5
          !

          цената е 5000лв.спешно.колата си заслужава

          Коментар


            #6
            А какво стана със снимките?
            Bravo HGT 2001

            Коментар


              #7
              Re: МАРЕА 2000 20V 98п-5600

              ico83 написа:
              zews написа:
              108000!!!.перфектно състояние.аир бег,климатроник.4 ел.стъкла.ценрално.мулти волан.бордови компютър,серво,абс,ел.огледала, лети джанти. сменени абсолютно всички консумативи-ремък, ролки, масло, филтри/и на климата/. каско. нов внос договаряне, бартер. рабори като часовник0899/456-666 0885/256-666
              колега дай малко повече инфо и снимки
              колега какво стана със снимките и за бартер какво ще искаш да е доплащането
              BMW E39 2.5I
              http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

              Коментар


                #8
                !

                причината да продавам мареата е че след 6-5 дни ми идва другата кола, а човека който ми я продава ми лови мареата малко под 5000.просто искам да взема ако мога повече пари и да си я вземе някой и да се радва на перфектна машина на добра цена, а не после да я купува от някой прекупвач.склпонен съм на още малък коментар, защтото ако тропна парите на масата ще имам по добра цена за новата ми кола ако не я давам на него и готово.затова сега не съм навит на бартер а само кеш, че не ми се правят нови пазарлъци с моя дилър.а че колата е изгодна няма съмнение-от автовоза вървят по 4500-5000.като сложите масло,ролки,ремъци,каско,гражданска,клима пълнене става сериозна сума.а моята си го има всичко това+четири перфектни еднакви гуми.ще сложа и някоя снимка щом настоявате.това е засегаНе виждам причина колега да се опъваш за снимките.То си е в твой интерес!Yavor

                Коментар


                  #9
                  !

                  http://www.snimka.bg/profile.php?vie...lbum_id=151811Колега, линка ти е фалшив.Най вероятно албума ти не е публичен и мята на начална страница.Ако искаш прати ми снимките на yavoryankov@dir.bg да ги ресайзна, или ти сам ги направи на 800Х600 и си ги качи тук.Yavor.

                  Коментар


                    #10
                    Re: !

                    Yavor написа:
                    Колега, линка ти е фалшив.Най вероятно албума ти не е публичен и мята на начална страница.Ако искаш прати ми снимките на yavoryankov@dir.bg да ги ресайзна, или ти сам ги направи на 800Х600 и си ги качи тук.Yavor.
                    Линка не е фалшив,а просто трябва да се логнеш Е да де, ама трябва ли всички да имат регистрация в снимка.бгКоментара ми е с цел улесняване на всички!Yavor
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #11
                      Има снимки :D ,ето една-две
                      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                      Коментар

                      Working...
                      X