Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортна седалка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортна седалка

    Продавам спортна седалка. Закупена е от Topspeed преди около 3месеца ползвана е около 1месец. цена: 170лв.

    #2
    става ли за Типо?
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

    Коментар


      #3
      Седалката е без шейна (универсална). За да я сложиш на каквато и да е кола ще е нужно да и сложиш шейна (магаре) в зависимост от колата.

      Коментар


        #4
        Не е зле. Мого добра изглежда. Откъде си я взел ако не е тайна. Някаква друга може ли да намериш? Че наскоро баща ми продаде една спортна седалка щото беше малка за съжаление. Иначе тази е полу-спортна и изглежда яка. Дай още някои и др пик. Навежда ли се напред?
        Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
        Настояща: VW Polo 1.1i '92

        Коментар


          #5
          трябват ми 2 не 1

          Коментар


            #6
            Снимки ще пратя още. Както писах в първия пост е от Topspeed то и на самата седалка си пише. Както се вижда не е корито и се навежда на пред с лостче. Имам само една ама мога да видя и за втора.

            Коментар


              #7
              NCN написа:
              Снимки ще пратя още. Както писах в първия пост е от Topspeed то и на самата седалка си пише. Както се вижда не е корито и се навежда на пред с лостче. Имам само една ама мога да видя и за втора.
              Ако провериш за втора седалка няма да се разсърдя. Имаш ли някаква гаранция или нещо подобно, ако имам проблем (технически или свързан с некачествен материал и следователно проблеми по седалката) да докажа, че е купена от тях??? Ти ли си я купувал или е подарък??? Или пък е внос от някъде и не знаеш нищо за нея???
              Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
              Настояща: VW Polo 1.1i '92

              Коментар


                #8
                Проверих и за жалост тези седалки са свършили и няма да доставят повече от тях Гаранция за тази мога да ти дам-аз съм я ползвал и нямах никакви проблеми от каквото и да е естество. Продавам я защото си взех корито на Sparco.

                Коментар


                  #9
                  NCN написа:
                  Проверих и за жалост тези седалки са свършили и няма да доставят повече от тях Гаранция за тази мога да ти дам-аз съм я ползвал и нямах никакви проблеми от каквото и да е естество. Продавам я защото си взех корито на Sparco.
                  Хомологирано ли е коритото на Sparco? Каква пара го взе? А за тази седалка трябва да говоря с един приятел, ако ми даде заем и ще ти кажа окончателно какво ми е решението-дали ще я взимам или не. До 2 дни най-много ще ти кажа, ако до тогава все още я продаваш.
                  Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                  Настояща: VW Polo 1.1i '92

                  Коментар


                    #10
                    продава ли се още?
                    SASTEZATEL

                    Коментар

                    Working...
                    X