Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ужасно много работа по предница на Дукато 2.5 тд, 97 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ужасно много работа по предница на Дукато 2.5 тд, 97 г.

    Здравейте,попрочетох доста от темите за различните сервизи и мога да допълня как на мен в АутоИталия ми взеха 900лв за ангренаж с ролки и както уж предварително нямаше часове в момента, в който казах, че ще има персонална награда от 50лв за монтьора изведнъж се намери. Свършиха работа за 2ч при положение,че по норма е 7. Просто пропуснаха да свалят куп неща и насилиха капака на ремъка счупвайки един дистанционен зъб на него и част от него. Това,че не ми напълниха климатика и т.н. накрая не им попречи да се опитат да скатаят пораженията и несвършената работа, както и да ми фактурират все едно всичко са направили по наръчника. След скандал механика си призна, че е строшил капака и ми сложиха нов. Този не видя естес обещаните 50лв.Сега ми се налага един отдавна наложителен ремонт- 1.смяна предни дискове и накладки2.смяна спирачни маркучи навсякъде3.задни накладки4.смяна спирачна течност5.смяна предни лагери6.смяна опорни лагери/лагери на МакФерсона/ 7.смяна задни лагери8.Чудя се при този ремонт след като всичко се сваля и подменя дали да не сменя и амортесьорите-надали на 10г са толкова добреПроблемът е, че смяната на лагерите било някаква чалъмлийска работа,отделно че се избиват на преса,където се измервало някакво износване на главината с инструмент и се слагали некви втулки, които били 20 размера..Абе малко кофти май работа. Та по този случай имам неква оферта от АутоИталия за нечовешки пари, по от Ситроен и Пежо не се навиват, тъй като си имали прекалено много работа с техните собствени.Ако имате съвет кой може да помогне ще съм благодарен, но ще ми е необходима ф-ра за ремонта и частите.Благодаря предварително
    Fiat Ducato 2,5tdi,97

    #2
    Ванто?Ама и ам е солена манджата...
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Защото съм с бус ли няма никакви предложения?Жалко

      -без текст
      Fiat Ducato 2,5tdi,97

      Коментар

      Working...
      X