Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Червено BMW

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Червено BMW

    Карам си преди малко по бул.Санкт Петелбург по посока Метро/става въпрос за Пловдив/и изведнъж както се бях засилил гледам в далечината червено BMW тройка 92-93 година едвам се подава от храстите а отгоре радар.Първо си помислих че някои си прави маитап обаче като наближих гледам надписи полиция.За първи път виждам катаджии с такъв автомобил.Така че за тези които пътуват по този маршрут внимаваите като видите ярко червено BMW.

    #2
    На грозен ушев,грозно BMW(не че има красиво бмв) BMW
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      Те Любовците са го секвистирали това БМВ-нце от някой и сега се правят на патрони, патрулират такива и спират за превишена скорост тия идиоти...
      FIAT and NIN the best combination...

      Коментар


        #4
        Много правилно!
        grishav написа:
        На грозен ушев,грозно BMW(не че има красиво бмв) BMW

        Коментар


          #5
          Е недейте толкова грубо де вършат си работата хората,ако всичко ти е наред и си караш по правилата няма кой да те закача.
          FIAT Coupe

          Коментар


            #6
            И аз го забелижих това червеното един КАТър много съпарче му даваше по Източен пред Каменица.
            Почиствам пътни знаци.

            Коментар


              #7
              Tози хубостник понякога стои и на кръстовището на бул"Мария Луиза" и бул."Източен"
              BRAVA 1,4 12V
              Nissan Navara

              Коментар


                #8
                Внимавайте и за аудита.
                BRAVA 1,4 12V
                Nissan Navara

                Коментар


                  #9
                  ебати -свършиха ли им парите за Астри?
                  The world belongs to those who dare to be first

                  Коментар


                    #10
                    това bmw е на 6-то районно и редовно дебне на кръстовището на 6-ти септември и бул. източен иначе е голяма барака

                    Коментар


                      #11
                      Колеги дайте по-полека с тия коментари за БМВ ’’(не че има красиво бмв)’’Всеки уважаващ себе си водач скланя поглед пред настарвената стойка на БМВ Баварецу си е баварец-то това е.
                      Alfa Romeo 146 JTD

                      Коментар


                        #12
                        ABARTH написа:
                        Колеги дайте по-полека с тия коментари за БМВ ’’(не че има красиво бмв)’’Всеки уважаващ себе си водач скланя поглед пред настарвената стойка на БМВ Баварецу си е баварец-то това е.
                        така е, нека не се превръщаме в няква секта на тема италиански коли и всички други марки да ги оплюваме
                        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                        UNO 1.0 FIRE

                        Коментар


                          #13
                          ABARTH написа:
                          Колеги дайте по-полека с тия коментари за БМВ ’’(не че има красиво бмв)’’Всеки уважаващ себе си водач скланя поглед пред настарвената стойка на БМВ Баварецу си е баварец-то това е.
                          Скланям един поглед,обаче в огледалото за задно виждане
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #14
                            stef написа:
                            така е, нека не се превръщаме в няква секта на тема италиански коли и всички други марки да ги оплюваме
                            И аз мисля така! Аз се радвам на много и различни коли. Все пак да не забравяме че човек се страхува от това, което не познава, а често и хули без да познава.

                            Коментар


                              #15
                              Умно колега me to u това си е вярна приказка Бих ви потсетил и за поговорката за ’’гроздето и лисицата ’’щото коментарите ви относно БМВ ми приличат на нея
                              Alfa Romeo 146 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X