Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Музика

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Музика

    Интересно ще ми бъде да разбера феновете на фиат фенове на кои стил музика са.

    #2
    рап,техно и денс с повече басчета

    Коментар


      #3
      aзз слушам това...

      http://info.datacom.bg/svetlion/music/

      Коментар


        #4
        Рок и Метъл!

        Коментар


          #5
          Всичко, което е качествено .... и е приятно за слушане ... на поносимо ниво на силата на звука ....... но не е от увеличаването на годините а по принцип ... не харесвам силната музика ....
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #6
            Prodigy, Crystal method, Rammstein, Linkin park, има и още.. Лошото е че такава музика не се слуша слабо и редовно дъня по някой говорител.
            FIAT Tipo 1,4mi - EX
            Alfa Romeo 146ti - EX
            Alfa Romeo 156 2,4JTD

            Коментар


              #7
              слушкам рапче бг и друго важното е да има мноо бас
              FIAT
              Tempra 1.6 i.e cat

              Коментар


                #8
                Грънч...Alice In Chains, Nirvana, Soundgarden.... от по-новите групи Queens Of The Stone Age, Audioslave, Foo Fighters и т.н.
                #FiatBg

                Коментар


                  #9
                  Аз колеги съм за старите класици - Deep Purple, Rainbow, Foreigner може и малко Metallica. Харесвам в общи линий всичко по твърдичко но яко ме мекфи да си слушкам в колата и по малко Acid Jazz или други дакива мелодични щуротийки.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Аз съм предимно за класиките - евъргрийни и други подобни...Но, въобще не отказвам да слушам някои от новите денс /бас/ парчета - то и затова имам 400 ватов усилвател отзад
                    Alles in Ordnung

                    Коментар


                      #11
                      ами аз слушам много прогресив(във всичките му разновидности)джаз(пак в почти всичките му разновидности)и също съм отворен към всякаква хубава музика...
                      ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

                      Коментар


                        #12
                        Grand Production, Payner Music, Ara Audio и НазДравЕ

                        Коментар


                          #13
                          Точно така, само гадната мазна чалга!!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Най-добре върви колата ми с усилени песни на мазния Азис, култовите хитове на Кондьо, а сега най-мудерну е за мен Амет!! Страшшшшен!!!!А от време на време слушам DMX(огромен фен, особено на текстовете му!), Guru, 2 live crew, Geto boys, Ice-T, NWA, изобщо всички класици, вкл. Гумени глави! Кефят ме и денс хитове от моето детство(сега по дискотеките ги пускат като ретро ) Най-вече се чува Xavier Naidoo- немски изпълнител, супер добър, както и групата му Soehne Manncheims! Laith Al-Deen, също много добър...и много други, изобщо съм отворен за почти всякаква музика.

                          Коментар


                            #14
                            колега гумени глави наистина си е класика ама хубава класика
                            FIAT
                            Tempra 1.6 i.e cat

                            Коментар


                              #15
                              Обичам да слушам звука на моторите, а с повече време-Deep Purple, класика в жанра и още много рок-класика !

                              Коментар

                              Working...
                              X