Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

14" гуми и лети джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    14" гуми и лети джанти

    Значи, ситуацията е следната: колега продава джанти с гуми и ако някой ми даде 320лв за моите джанти и гуми, ще сменям, ако не ще продам само предните гумета(барумките) и слагам нови гуми от магазин.2бр Barum Briliantis 175/65 14" - 60лв2бр Firestone F-590 185/60 14"4бр 14" Ronalвсичко 320лв с коментар - разуменПродавам барума щото искам малко по-широчки да надяна за гъзарията, а така и така ще се дават пари... поне да са нови си викам Smile. Джантите имат леки забележки, одраскано и ръбчетата, но нищо дълбоко което да не се заличи с лак и полиране(така каза майстора), с всички капачки са(играх си да ги събера 4 бр), изправяни са две от тях като ги взех, малко бяха кривнали но сега са без забележки в това отношение, нямат заварки и т.н. Колегите от Варна които са ги гледали могат да потвърдят.Симеон - 0898495640http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=9234сн имки

    #2
    Само да уточним, че опелските джанти са с PCD 4X100!
    Space Star 1.9 DID

    Коментар


      #3
      Roko написа:
      Само да уточним, че опелските джанти са с PCD 4X100!
      мда ама имам предложения за тях отделно да ги купят а гумите стават на всякакви 14" джанти и са много добри. А и май имаше фиатчета с 4х100 от по-старите или бъркам?

      Коментар


        #4
        simbon4o написа:
        Roko написа:
        Само да уточним, че опелските джанти са с PCD 4X100!
        А и май имаше фиатчета с 4х100 от по-старите или бъркам?
        Мисля, че бъркаш.

        Коментар


          #5
          Аз имам Брава и съм с джнати 4x100.Само че се слагат едни пласмасови втулки на джантите за да няма луфт.Втулкте ги взех по 6лв.
          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

          Коментар


            #6
            MartoModev написа:
            Аз имам Брава и съм с джнати 4x100.Само че се слагат едни пласмасови втулки на джантите за да няма луфт.Втулкте ги взех по 6лв.
            те са заради разликата в главината, бях почти сигурен че има и 4х100 даже май повечето го имат като дупки и се вижда като се смъкне джантата.

            Коментар


              #7
              Фиат-овете са с 4x98. Слагането на джанти с 4x100 е възможно, но носи рискове, които според мен не си струва да се поемат. Иначе джантите са много здрави. Другото което е, много е важно състоянието на гумите, защото при тази цена от 320лв. трябва гумите да са перфектни! Реалната цена на тези джанти в момента е не повече от 150лв.
              KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
              Land Rover Discovery 2.5TD '94
              EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
              EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
              EX: Fiat Regata 1.7D '84

              Коментар

              Working...
              X